Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani zenéket,...

Tudnátok ajánlani zenéket, esetleg előadókat?

Figyelt kérdés

Teljesen kifogytam zenékből és nem is találtam újakat. Minden nap utazok 2 órát és mindig zenét hallgatok, nem bírom az emberek nyüzsgését, amikor pihennék egy fáradt nap utan. Szóval megköszönném:)

Amiket szeretek: orosz/német rap, trap, magyarból lmen prala de igazából bármit meghallgatok, ami nem túl lassú és van benne energia.



2019. márc. 24. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Amit ajánlanék, az nem a te műfajod, így maradsz betokosottan az eddigi hallgatottaknál!
2019. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Feltaláltak a Spotify-t, Deezer-t, Apple Music, SoundCloud stb stream szolgaltatást.

Spotify-t ajánlom majd ott talalsz ujakat

2019. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

SDP

(Leider wieder da, Die Schule brennt, Mittelfinger)

Úgy a legjobb, ha nézed a szöveget is, mert baromi vicces. De csak a zeneisége miatt is élvezhető.


Cro

(Einmal um die Welt, Traum)

Az ő zenéjük szerintem nem bír olyan mély jelentéstartammal, viszibt zeneileg vannak nagyon jók.


Írd meg, ha valamelyik tetszik, mert olyan magyarral még nem találkoztam. :D

2019. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Remelem, 1-2 azert elnyeri tetszesed,probältam többfelet küldeni :)♥♥


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!