Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgattok hasonló előadókat,...

Hallgattok hasonló előadókat, mint pl. XXXtentacion, Lil Peep, Lil Tracy, Mackned?

Figyelt kérdés
Illetve érdekelne hány évesek vagytok. További előadók: Scarlxrd, Suicideboys, GothBoiClique, Lil Xan, Lil Uzi Vert, Trippie Redd, Mac Miller, GHOSTEMANE, Skimask the Slump God, Denzel Curry. Szóval ilyen emocionális rap zenékre gondolok. Csak érdekelne, hogy még ki hallgat ilyet. Nem rosszból, én is hallgatom őket, de a mi időnkben ha emocionális zenéről volt szó, akkor inkább olyanokat hallgattunk, mint pl: Paramore, My Chemical Romance, Fall Out Boy, Green Day, Panic! at the Disco, blink-182, Linkin Park, Evanescence, Simple Plan. Egyébként 22 éves vagyok.

2018. dec. 1. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen zenéktől amiket ezek csinálnak hányni tudnék :)
2018. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
60%

Igen mindet hallgatom:D

Egyszerűen imádom őket.

13 éves vagyok:/

Lehet furán hangzik hogy ennyi évesen ilyeneket hallgatok,de nekem a hasonló számok jönnek be. Imádom a szövegület nagyon átérzem:D

2018. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Káposztáskenyér ***** válasza:
71%

Én azokat a régi emocionális zenéket szeretem fűszerezve egy kis metállal, de egy Lil Peep dalt bármikor szívesen meghallgatom, de igazából nem hallgatok gyakran rap zenét!

14/F

2018. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Sikerült felsorolni a 21. század legnagyobb zenei hulladékait, már csak Justin Bieber meg a koreai popzene hiányzik és akkor teljes lenne a sor. Ezek rappernek nevezik magukat, 2Pac meg Biggie forognak a sírjukban, Eminemék meg szerintem legszívesebben vonat elé vetnék magukat.
2018. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
45%
A fiatalak javarésze most ilyeneket hallgat, én összeset ismerem. Az ilyen vénekkel meg ne foglalkozz, elhúzhatnak hallgatni tupacot meg a többit. 17f
2018. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

Tejóistenke :D A fentebb említett előadók és a kicsit lentebb említettek NAGYON másak... A P!ATD, MCR, LP, Paramore stb. azok full emo... A fentebb említettek sajnos ahogy észre veszem a szomorú,kicsi,"összetört szívű" tizenévesek hallgatják sajnos (Ill a Panic! új albumát ami szerintem annyira jó nem lett..) De sztm a lentebb említett "régi" zenekarok sokkkkkal jobbak voltak. Még most is hallgatom őket :D


L/23

2018. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Előző: Sztm ezek az újak egyenlőek egy kupac kakival xd
2018. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
71%

Itt az a baj sok emberrel hogy nem fejlodik a korral. Sokan megmaradnak a régi zeneknel vagy a nem is tul regiekndl de az uj zeneszeket nem fogadjak el. Lil Peep,xxxtentacion, lil tracy egy kulon mufajt kepviselnek amit az ember vagy szereti vagy nem. Es "osszetort tizenevesek hallgatjak". Annyira imadom amikor ugy beszelnek a tizenevesekrol mintha nem lennenek erzeseik. En lil peep zeneit imadom legjobban es atsegitenek a nehez idoszakok, de x zeneit is hallgatom.

Egy osszetort kis tizeneves lany vagyok.

2018. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem ez így volt régen is pl. a punk műfajnál, gondolok itt a The Sex Pistolsra, vagy a The Clashre, illetve a grunge műfajnál-Nirvana, Alice In Chains. Vannak nagyon szerették, vannak akik pedig ellenezték, nem értettek veluk egyet.
2018. dec. 11. 20:20
 10/20 anonim ***** válasza:

8 as válaszolónak. És mi baj hogy esetleg nem haladunk néhányan a korral és nem ezeket az új ... Bocsánat de köcsögöket hallgatjuk hanem a régieket de jókat?:D attól még hogy valami régi lehet jobb mint egy új..Ezekről az új """zenészekből""" annyit hogy személy szerint talán Lil Pump értékelhető valamennyire de pl az a six-nine-os gyerek (nem tudom mi a neve) egyszerűen gusztustalan. Undorító a viselkedésük is a többségnek.. de ez személyes vélemény , nem vagyok mostani tini aki értékeli ezeket a muzikális retkeket. És képzeld el ugyanúgy egy agyontetovált piercinges extrém hajszínű csaj vagyok mint azok az előadók, csak nem gusztustalan mértékkel és ordenáré viselkedéssel.


Egy régi emós lány aki valamennyire ért a zenéhez, mert ezt tanulta :P

2018. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!