Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a retró szám, amit nem...

Melyik a retró szám, amit nem szerettek, kiveri nálatok a biztosítékot, annyit nyomatták?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg régi popslágerrel állok hadilábon, a kimondottan ilyesmire szakosodott rádióadók tartalmának szerintem a 90%-ától hülyét kapnék - azok alapján, amit néha boltokban, vagy apámék kocsijában sikerül elcsípnem belőlük. Mondjuk ez nem mindig azért van, mert hogy annyit nyomatták... Egy részüket többet is volt szerencsém passzívan hallani, mint szerettem volna, de úgy alapból allergiás vagyok arra a tipikus bugyutaságra, ami sok régi slágerre jellemző, pláne magyar pop-rock vonalon, pl. Csókkirály, vagy Afrika.

A legkevésbé kedvenc zenei előadómnak a Neoton Famíliát szoktam mondani, akikben amúgy is minden megvan ahhoz, hogy vallatni lehessen engem a zenéjükkel, de ezen felül őket még pont volt is szerencsém egy csomót hallani anyám által. Csepregi Évának a Társasjáték című dalát anyám egy időben napi szinten százszor meghallgatta, pedig nekem már elsőre is bevérzett az agyam tőle, szóval talán az lenne a kimondott válaszom a kérdésre.

2019. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy retró e, de ha meghallom a "Sajtból van a Hold" című borzalmat, akkor menten törni-zúzni kezdek.
2019. márc. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Inkább melyik nem. Ez jobb kérdés. De pl Republic borzalmas.. demjén.. napestig sorolhatnám.
2019. márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:-D

Stevie Wonder? :-D

2019. márc. 30. 00:15
 5/16 Phenom1971 válasza:
100%
Beatrice 8 óra munka. Na attól el kezd tikkelni a szemem.
2019. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Peti áll a ház előtt :-P
2019. márc. 31. 12:37
 7/16 anonim válasza:
100%

Mondom a tutit:

Laszt kriszmasz... 😊

2019. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Vajda Gábor válasza:
100%

Ízlés dolga. Ebben nem lehet okosnak lenni... Mindenki mást szeret.

Mindenki.... Mindenki... ez nálam a lista alján van. Meg az is hogy Zene nélkül mit érek én... Máté Péter gyönyörű számokat énekel de ez az egy... Reszeli a dobhártyámat...

2019. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Last Christmas, az tényleg :-D pedig én csak 22 vagyok :-D

De én a Final Countdown-t hallom sokat, hogy azt nem preferálják :-P

2019. ápr. 1. 19:18
 10/16 kriszpo ***** válasza:
75%

Ízlések és pofonok.

Ez függ egy részt a kortól: X,Y,Z generáció

Függ a zenei beállítottságtól: pop, rock, elektronikus, stb...

Függ attól, hogy ki mennyire muzikális (fogékony a zenére), "mindenevő".

És leginkább attól, hogy hányszor hallod a rádióban, tv-ben, mert ha a kedvenc számod 100x meghallgatod, egy idő után megunod, azután meg megutálod.

2019. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!