Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jackson JS22 superstratról mi...

Jackson JS22 superstratról mi a véleményetek? Kezdő gitárnak megfelelő?

Figyelt kérdés
Elektromos gitár
2019. márc. 28. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Megfelelni megfelel, de ha nem szükséges a tremolo, inkább fix húrlábas gitárt néznék a helyedben ilyen árkategóriában.
2019. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha ebből tremolo nélkülit, fix húrlabosat választok, azontúl elmondhatjuk, hogy azért jó kis gitár?

(ebben az árkategóriában)

2019. márc. 29. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
HA a Superstrat tetszik akkor talál-talál, de ha a Les Paul is megfelel akkor én mindenképp egy Vintage V100-at ajánlanék, én is azt tervezek venni, és (szerintem legalábbis) nagyon jó hangja, van, bár még kézbe venni nem violt szerencsém az összeszerelés/kényelmessége is megfelelő elvileg. A Yamaha Pacifichez volt már szerencsém (igaz ez se ST) és ez is egy elég korrekt hangszer. Superstratot sajnos nem tudok ajánlani, azokban nem vagyok túlzottan tájékozott. Lehet hogy hülyeséget írtam, akkor sajnálom.
2019. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így befejezni a válaszomat (3-ast) a Jackson JS22 nme egy kimondottan rossz gitár de én tremolókarosat semmi képp sem vennék ilyen kategóriában. Ha nem tremós modellt vlasztassz akkor valószínűleg egy korrekt gitárt kaphatsz, de ezt mindenképpen ki kellene próbálnod vásárlás előtt (és szerintem próbálj meg többet is, hátha egy másikban leled meg az igazidat) Mert lehet hogy Xy-nak nagyon tetszik egy adott hangszer, de neked nem jön be. Meg az se mindegy hogy milyen stílusra használnád.
2019. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha már így említetted a Vintaget, amit köszönök, akkor így láthatatlanban mi a véleményed a Vintage V8BRQ-ról?
2019. márc. 30. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Még sajnos kezem között ez a modell nem volt, de úgy a Vintage márkáról leginkább csak jókat olvasok/jó tapasztalataim vannak. Szólózásra vagy ritmusra kell? Miylen stílus? Mit játszanál vele?
2019. ápr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bon Jovi, Pink Floyd...
2019. ápr. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!