Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Hogyan felejtsek el gitározni?

Megtanultam az évek során gitározni, tudok kottát írni, olvasni. Skála gyakorlatokat, szólókat, standardeket tanultam ezzerrel.

Mit tanácsoltok, hogyan tudnám elfelejteni az egészet. Érdekelnének a tapasztalatok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Zene felejtés, gitár, tanulás

ápr. 10. 12:12  Privát üzenet  

A válaszok

Ha büszke vagy, hogy tudod akkor miért akarod elfelejteni? Ha megis utáltad tedd le a hangszert nem kell elfelejteni.

Ettől független 8 evet gitároztam most már nem. 2 év alatt úgy elfelejtettem, semmire se emlékszem. Pedig szívesen újra elkezdeném.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 10. 12:17 Privát üzenet
Lábbal.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 10. 12:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak olyan sok itt a "Hogyan tanuljak meg gitározni?" kérdés. Gondoltam legyen egy ilyen kérdés is.

# 3/7Időpont ápr. 10. 12:45 Privát üzenet
Ez olyan humoros volt, hogy megtapsoltalak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 10. 14:10 Privát üzenet
lobotómiával!

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 10. 17:44 Privát üzenet
Írni nem akarsz véletlenül elfelejteni?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 11. 15:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#6 ez jó volt :DD

# 7/7Időpont ápr. 12. 07:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Videók/oldalak ahol ingyenesen megtanítanak gitározni jól vagy egy egész jó szinten?
Hogyan, és melyik oldalon tanuljak meg otthon, egyedül gitározni?
Szeretnék elkezdeni gitározni de nem tudom, hogy fogjak bele (? )
Nemrég elkezdtem gitározni, már mennek az alap akkordok és 1-2 egyszerűbb számot is eltudok játszani. Naponta mennyi időt kellene gyakorlással töltenem és miket gyakoroljak...
Tudom, hogy léteznek, de tudotok konkrét youtube videóst mondani aki gitározni tanít?
Milyen akusztikus gitárral érdemes, neki kezdeni gitározni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!