Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy olcsóbb mikrofon mennyire...

Egy olcsóbb mikrofon mennyire lesz jó hangot felvenni? Zenét akarok készíteni fl studioban most szeretnék mikrofont venni max 10 ezer forintom van rá, (nem vagyok milliomos) tudtok olyat ami nem recseg stb?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Most hirtelen a Behringer C1 mikrofon ugrik be ebben az árkategóriában használtan, de sajnos véleményt nem tudok mondani.

Viszont ha még gyűjtesz kicsit az Audio Technika AT2020-at tudom ajánlani. Újonnan 32, de hsználtan 25 körül ki lehet fogni, az tökéletes lesz erre a célra, nekem ez bejött.

2019. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszodat.

Utánna néztem, a másodikra elkezdek még gyűjteni.

Hát kell egy kis kitartás azért mert még 16 vagyok, és alig jön össze az a pénz.


A kérdésem az lenne megéri inkább gyűjteni hozzá? Megéri a több pénzt? Kb. Egy átlagos hang minőségre számíthatok?

2019. ápr. 13. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Átlagostól szerintem kicsit jobbra, bár ez több minden függvénye.

Több otthoni studios ismerős használ ilyen mikrofont és meg vannak vele elégedve.

2019. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!