Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is gáz?

Szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés
Sokak szerint gáz, hogy szeretem Eminemet. Pl. az egész osztályom szerint, nővérem szerint is. Nem értem, szerintem nem gáz...

2019. ápr. 19. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
16/l ez lemaradt, ha számít valamit
2019. ápr. 19. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésnek és ennek a szemléletnek sincs értelme, mert van akinek tetszik, másnak nem - nem ez fogja meghatározni hogy te mit szeress. Zenei ízlésen értelmes ember nem vitatkozik, a többiekkel pedig nem kell foglalkozni.
2019. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

A zene szeretete nem fizikailag megfogható valami, semmiképpen sem gáznemű.


Ízlések és pofonok: Nem lehet mindenkinek azonos az ízlése, mert akkor egyszínű lenne az egész világ és nem lenne változatos. Mindig lesznek, akiknek nem tetszik Eminem. És ez teljesen rendben van. Mindennel rendben van. Én pl nem szeretem a tejcsokit. De nem jelentem ki azt, hogy aki szereti a tejcsokit az búzacsíra, mert az nem ettől függ. Ellenben kijelentem, hogy nekem a tejcsoki nem ízlik és én nem szeretem. Ebbe nem tudsz belekötni. Nem azt mondom, hogy nem finom a tejcsoki. Mert abba bele lehet kötni. A tejcsoki sokak szerint finom. De ha nekem nem ízlik, akkor hiába fújod fel magad, nekem akkor sem fog ízleni. Ha neked ízlik, egészségedre!


Te szereted Eminemet. Ha valaki azt mondja, hogy gáz, akkor rájuk lehet hagyni és megmondani, hogy én annak ellenére is szeretem, hogy szerinted ettől egy rosszabb ember vagyok. Mesélj, te milyen zenét hallgatsz?


CSAK olyanoktól lehet megkérdezni, hogy mit tartanak értéknek a zenében, akik emberként bánnak mással és nem akarják a másikat megszégyeníteni (tehát 20 évnél idősebb értelmiségiekkel és nem éretlen ribizli gyerekekkel). Azt semmiképpen ne kérdezd meg, hogy szerintük miért ciki, mert akkor azzal 1: alájuk adod a lovat 2: elismered, hogy ciki. Pedig nem az. A te nézetedben nem az. Az, hogy ők szerintük ciki, az világos. Ezen túl lehet lendülni.


Gyerekeket meg meg kell kérdezni, hogy ők milyen zenét szeretnek és miért.


Ha vissza utalnak Eminemre, mondd, hogy "Azt már túltárgyaltuk, ti elmondtátok, hogy számotokra ciki, ellenben én meg megkérdeztem, hogy milyen a te ízlésed, légyszíves arra válaszolj, mert érdekel."

2019. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
"A kérdésnek" van értelme. Az az értelme, hogy valakit ezért cikiznek. Ez igenis probléma egy fiatal életében, hogy azért cikizik, mert van egy saját gondolata, vagy mert tetszik neki valami.
2019. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9847952-nag..


3mas válaszoló vagyok :) Akár ide is írhattam volna.

2019. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. A zenei izléseink nem határozzák meg, hogy milyen emberek vagyunk

Én eminemet nagyon szeretem de mindent meghallgatok és tiszteletben tartok.


Szerintem az a gáz , ha valaki rá akarja erőltetni a másikra a saját ízlését.

Ne is foglalkoz vele ki mit mond.

2019. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán. Hagyd rájuk a dolgot te pedig foglalkozz a saját zenei ízléseddel. Ja és amúgy írhatsz ha akarsz 😁
2019. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!