Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon gáz vagyok szerintetek...

Nagyon gáz vagyok szerintetek ha Take That rajongó vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy nem mai divat már , de nekem bejönnek amúgy is a 80-90-es éves zenéi( meg persze a mostani számaik is).Meg az is tetszik hogy nincs tele csúnya szavakkal egyik számuk sem , nem úgy mint manapság. Na meg persze nem is néztek ki rosszul😅, de ez most mellékes.

Ami miatt most ezt a kérdést írom , tegnap utaztunk a családdal és már ment el a térereje a rádiónak( egyébként nem tudom hogy vagytok vele , de én nem szeretek rádiót hallgatni , értem ezalatt a zenei rádiókat , mert hiába mondják hogy “változatos” műsor , mégis van pár felkapott dal és egy nap lejátsszák 10x mindegyiket és az ember már a nap végére megunja hallgatni az összeset) , szóval úgy gondoltam akkor beteszek egy CD-t , egy viszonylag friss albumukat és miután lejárt utánna megkérdeztem apumat hogy na most melyiket , mármint hogy mondjon 1 és 11 között egy számot mert 11 CD-m van. Erre ő mondja hogy 13 , szóval ne rakjak be mégegyet , de elég cinikusan. Meglepődtem egy kicsit mert nem is bömböltettem és másrészt nem tudtam hova tenni a helyzetet , hogy Ok nem egyezik az ízlésünk , de nem tudom elképzelni , mi lehetett annyira szörnyű benne . Nem tudom , én elhallgatok bármilyen zenét max magamtól nem fogom . Kicsit sziven ütött ha a saját szüleim gáznak tartják hogy nekem ilyen “furcsa” ízlésem van , akkor itt nagy bajok vannak.( Ja egyébként már pár hete egyszer mondta apum hogy ő tudja hogy cikizni fognak engem emiatt a suliban. ömm , 1 ember tudja hogy szeretek a Take That-et , és ő teljesen elfogadja , nem is szoktunk róla beszélgetni , és otthom sem hangoztatom , egyezerűen megtartom magamnak) Az az igazság , hogy évegik nem mertem felvállalni dolgokat , és rosszul esik hogy kis önbizalmat kaptam és negatív véleményt kapok róla . Lehet csak én szívom nagyon mellre, csak szomorú vagyok kicsit emiatt.

18L


2019. ápr. 20. 10:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként más országokban sokan szeretik őket , főleg Angliában népszerűek...
2019. ápr. 20. 10:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?? Azt hallgatod ami tetszik, így van rendjén. Csak ne érezd magad különlegesnek emiatt és ne azért hallgasd mert "egyedinek" akarsz tűnni. Ja, és ne erőltesd másra.


Ha ezeket betartod szerintem semmi baj sincs.

2019. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet apukád azért mondta, hogy cikizni fognak, mert sok fiatal tényleg ettől érzi magát menőnek, hogy leszólják mások ízlését. De lehet pont apukád olyan személyiség, aki szerint minden rossz, ami az ő ízlésének nem felel meg.

De ne érezd magad rosszul, olyan nincs, hogy rossz ízlés. :) És a világon ez az amit az egyik legjobban gyűlölök, mikor emberek az ízlés miatt cikizik egymást.

Egyébként abban megértelek, hogy például én sem adom oda senkinek a telefonon, hogy megnézhesse a zenéket rajta, sose hagytam, hogy egy buliban az én gépemről menjenek a zenék, mert annyira széles skálán mozog az ízlésem (lásd: Hiro nagyon trash Párizs című számától, Martin Garrixen és Beyoncen át a Linkin Parkig minden..) hogy tudtam, hogy furán néznének rám. Szerencsére most már olyan barátaim vannak, akik ezzel nem foglalkoznak, vagy egy jó hangulatu buli alkalmaval be is merem tenni azokat a zeneket, amiket en szeretek.

Lenyeg a lenyeg, nem, semmi nem ciki, es soha ne vedd magadra, ha valaki mast mond. Ilyen nincs, hogy ciki :)


22/L

2019. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!