Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Paksi Endre lefogyott?

Paksi Endre lefogyott?

Figyelt kérdés
Paksi Endre az Ossian együttes frontembere miért fogyott le iylen hirtelen? Valami betegség vagy életmódváltás miatt tudatosan?

2019. ápr. 24. 03:29
 1/4 Jézusapja válasza:
76%
Szerintem csak simán ugye mivel öreg ilyenkor tudtommal ez normális hisz kicsit gyengébb meg ezekhez hassonló nem hinném hogy valami nagy betegséghez lenne köthető..ha meg igen hát..inkább ne. Mindörökké Ossian🤘🏻
2019. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én már elég öreg vagyok ahhoz, hogy sokat lássak. 1995 környékén a Wellington időszakban egyszer már lefogyott ugyanilyen durván, de mivel nem követte életmódváltás, szép lassan vissza is szedte mindet. Tiszteletre méltó, hogy negyed évszázad után újra képes volt rá. Remélem most sikerül is megtartani.
2019. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy minden rendben vele. :)
2019. nov. 17. 22:41
 4/4 Exciter83 válasza:
100%
Paleo diétába kezdett
2020. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!