Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért divat szidni az Ossiant?

Miért divat szidni az Ossiant?

Figyelt kérdés

Amint ki kerül valahova a név azonnal elkezdik rengetegen szidni, gyerekes, és primitív módon.

Nekem ők a kedvenceim, a szövegeiket imádom, az énekesnek pedig egész jó hangja van (érződik rajta a kor), a gitáros pedig piszkosul jó.

Ha valakinek nem tetszik akkor hagyja békén és kész ne írogasson ilyen érett dolgokat mint "kaksi endre".



2016. jan. 29. 01:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%

Miért van az, hogy valamiről azt várják el egyesek ,hogy cska pozitívan ,vagy sehogy szóljon valaki, csak mert ők szeretik? Baromira nonszensz, nem gondolod?

Nyilván ha valakinek olyan hozzászólása vna, ami semmit sem ér, akkor azt úgy is kell kezelni, de nehogy az legyen már a "divat", hogy csak jót vagy semmit, meg akinek nem tetszik valami, akkor ő a gyökér paraszt és a többi.

2016. jan. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 tothp ***** válasza:
79%

Igazatok van. A "huligensz" sokkal szarabb... Az Ossián meg elég régi zenekar ahhoz, hogy sokan már ne értsék.. Ennyi.

DJ akárkicsoda, aki nem zenél, csak lemezt meg CD-ket rongál (vagy már azt se) szupersztár. Ilyen világot élünk. Jó ez? Valakiknek biztos.

2016. jan. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
47%
Én azért nem bírom, mert olyan igazi, hamisítatlan, bőrgatyás műmájer majomkodás az egész, az énekes hangja pedig értékelhetetlen.
2016. jan. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
67%
repatyatyurbán
2016. jan. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
42%

Egyrészt mert az Ossian szar, másrészt elképesztően ciki amit művelnek.

Paksinak mér rég nyugdíjban a helye, helyette még mindig azt erőlteti, ami már 30 éve is ciki volt.

2016. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Az mèg okè hogy valakinek nem tetszik de, sokan akik szidják a bandát azok a rajongókat lehülyèzik ès le parasztozzák.
2016. jan. 29. 14:47
 7/44 A kérdező kommentje:

Mièrt lenne ciki az ossian?

Ès Endre hangja nem olyan jó de szerintem mèg így is nagyon jó hangja van, a szövegei pedig nagyon jók.

Èn se szarozom le a tankcsapdát attól mert nem tetszik, a règi tcst sem szeretem, az újj pedig teljesen hidegen hagy, csak egyszerűen lerendezem annyival hogy nem az èn stílusom.

2016. jan. 29. 14:54
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Ossianosként biztos vagyok benne, hogy Kis Grofóra te is azt mondod, hogy ciki, és szar. Na, aki normális metált hallgat, az ugyanígy van az Ossiannal.
2016. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Miért milyen a normális metal?

Az új pokolgép album meg sem közelíti az új ossian album minőségét, az új énekesnek nem illik ide a hangja, a szövegek elcsépeltek.

Ezt szövegnek sem merem nevezni:


Én a bulibáró, sálomálomálo

Én a bulibáró, legyen buli bárhol

Sálomdilomdálom, Zsámó


Újra felöltöztem rajosan,(rajosan)

Mert így érzem én jól magam(jól magam)

Ha a Pixáékkal mulatok(de mulatok)

Ilyen,2 napig én nem alszom



Ehhez hasonló minőségű, szomorú és temetésre való metalt még nem igazán hallottam.

Közel a föld, oly végtelen a nyugalom

Álomtalan a leghosszabb álom

Elmerülve csak a súlytalan lebegés

Szárnyatlanul az utolsó repülés


Szép arcát gyengéd nap csókolja

Hozzáhajol az erdő lombja

Szél szelíd szava búcsúztatja

Felkészítí az útra...

...ahonnan senki soha nem küld jelet, nem tér vissza

Hiába várom

Tudom, örök a hosszú álom


És ricsi az egyik legjobb gitáros Magyarországon.

2016. jan. 29. 19:25
 10/44 anonim ***** válasza:
54%
Oké, akkor fejtsd már ki, hogy mit jelent ez a dalszöveg. Ugyanis az "álomtalan a leghosszabb álom" jellegű jelentés nélküli oxymoronokon kívül nem nagyon van benne semmi. Jelentés nélküli zagyvaság, sor végi kecskerímekkel.
2016. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!