Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Bohemian Rhapsody...

Szeretitek a Bohemian Rhapsody című Queen dalt?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért

Ha nem, miért nem


Valamint az érdekelne hogy mit jelent/üzen számotokra ez a dal (ha másik Queen dal a kedvencetek, azt is leírhatjátok)



2019. ápr. 30. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés félrement :DDD
2019. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2019. ápr. 30. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, de olyan nagyon nem áll közel a szívemhez, mint sokaknak. Egy kicsit szerintem túl is van dicsérve a komplexitása, meg grandiózussága miatt; tény, hogy a Queen műfajának kontextusában egy igencsak technikás, meg ambiciózus dal, de ha az ember hallgat progresszív rockot/metált, akkor nem tűnik ilyen szempontból annyira kiemelkedőnek. De ez inkább a közönségre kritika, mint a dalra - a dalról igaziból csak jót tudok mondani: egy jól összerakott, szórakoztató, emlékezetes dal, aminek a szövege tökre idézhető, akkor is, ha az ember számára semmit nem jelent (én pl. sosem gondolkodtam még az üzenetén/jelentésén, mert Queen dalokat úgy alapból nem mély tartalomért, vagy érzelmi hatásért hallgatok).

A kedvenc Queen dalom amúgy a Killer Queen.

2019. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sosem volt annyira szimpatikus, ez pedig a túlzott felkapottságának köszönhető.

Ennek ellenére imádom, és ha választanom kene öt számot amit életem végéig hallgatok szerintem benne is lenne.

Bár nekem a valaha volt legjobb Queen szám az Innuendo.

2019. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

Egyertelmu :)

Imadom oket,imadom Freddy Mercury stilusat es ahogyan elt. Senki nem tud hasonlo zenet csinalni...Raz a hideg akarhanyszor hallgatom oket meg mindig. Nekem kedvenc szamom nincs,az osszeset szeretem.

2019. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagy kedvenc a bohemianrapsody, de a ok másik mellett a take my breath away, these are the days of our lives és a march ot the black Queen a nyerő
2019. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc számom a Queentől! :D Freddie hangja egyszerűen nagyon jó, és a változatosság is nagyon tetszik benne, hogy vannak lassabb részek is, de ott van pl. az operás rész is. Valamint imádom, hogy jó hosszú, és sokáig hallgathatom :D
2019. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2021. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem

Csak azért sem, mert a nép csak az ilyen Queen meg Michael Jackson meg hasonló celebekre van rákattanva.

2021. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Utolsó. Ezt inkább ne írtad volna le. Szeretnél te ilyen "celeb" lenni akik ők voltak, csak "sajnos" utánozhatatlan mindkettő. Ráadásul egy dalt te azért nem szeretsz mert sokan szeretik? Vagy mert sokan rájuk vannak kattanva? Ez oltári nagy hülyeség. Én ha szeretek egy dalt vagy előadót/vagy nem szeretek sose azért mert más is/vagy éppen más se. 😆
2021. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!