Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lo-fi, vaporwave vagy synthwav...

Lo-fi, vaporwave vagy synthwave stílusú bulikat, közösségeket hol lehet találni Budapesten?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem nincsenek ilyen bulik. Talán csak olyan ami az összes ilyen megnemértettművész zenét összefogja. Ahhoz túl kevés az ember, hogy egy műfajra közösségek alakuljanak. Meg nem nagyon van senkiben ilyen szándék semmilyen területen. Én is 10 éve kb 5 emberrel tartom komolyabban a kapcsolatot, pedig alapvetően nem vagyok introvertált. Mondanám, hogy alapítsál te egy szektát, de nem tudom h lenne e rá igény egyáltalán.


De meg lehet próbálni. Kezd egy házibulival, aztán folyamatosan lehet növekedni, meg terjeszteni a tant.

2019. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De amúgy van, vagy volt ilyen még régen, hogy ultrahang fesztivál, meg jazzaj. Még ezek állnak a legközelebb ehhez amit írsz.
2019. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, szívesen benne lennék egy ilyen közösségben.
2019. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
61%
Parkban havi 1x van "Stranger Synths" buli, illetve érdemes Quixotic-ot követni social median, rendszeresen pörget Dürerben is, Trip teraszon, stb.
2019. júl. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nem szokott lenni ilyen buli. De ez a műfaj amúgy sem olyan, hogy bulizni kéne rá. Szerencsére nem terjedt el, így nem lett populáris. Egyedi emberek hallgatnak ilyen típusú zenéket. ;)
2020. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!