Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem cépszerűbb lett volna a...

Nem cépszerűbb lett volna a végső győzelem reményében a Tankcsapda, Depresszió, Junkies, Ektomorf négyes közül valamelyiket küldeni Magyarországnak a holnap rajtoló Eurovíziós dalfesztiválra?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem célszerű. A dalfesztiválon nem popzenék vannak? Ezek közül egyik sem mainstream.
2019. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Pedig tök baró lenne. Ez a fickó, aki most kint van, egy darabig felkapott lesz, aztán megy a süllyesztőbe, mint a többi hozza hasonló.

2019. máj. 13. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A rockzene annyira rétegstílus, hogy nem tudna érvényesülni a többi populáris között. Hiába "minőségi" amit mondjuk a Tankcsapda csinál, nem az a tipikus színpadi látványshow műfaj.
2019. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
inkább egy ossiant márhívóval már az is többet érne mint egy hugycsapda vagy farkas zotya rezesbandája
2019. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 Egyik évben nem a Lordi-val nyert Finnország?
2019. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban baró lenne, de a Depresszió egyszer már elbukott A Dal-ban (persze simán megpróbálhatnák amúgy újra, ahogy Leanderék is minden évben), a Tankcsapda, Junkies és az Ektomorf pedig valószínűleg nem kíván ilyenekben részt venni.

A Road zenekar is kijelentette tavaly az AWS kapcsán, hogy ők sosem terveznek ilyen tévéműsorokban szerepelni.

2019. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer küldenének már olyat ami vagy kiveri a biztosítékot, vagy tényleg egy igazi dal. Magyar füllel Jocit nem tudom hogyan fogadják másutt, nekem tetszik, de a karikás tündibündi jobban tetszett, és vonzóbb volt a csomagolása is.
2019. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Magyarországnak neveznie is felesleges erre a masszív politikán alapuló giccsparádéra. Rég nem a zenéről szól ez, hanem arról, hogy ki kit szeret. Minket sajnos nem sokan, Szlovákia csinálja jól, hogy évek óta nem vesz részt.

Egyébként indultak már itthon sikeres magyar előadók is (Szulák Andi, Charlie, Delhusa Gjon, NOX, Rúzsa Magdi), de sosem jutottunk a győzelem közelébe, volt, hogy még a döntőbe sem. Felesleges lenne a Tankcsapdának neveznie, hogy aztán jól beéghessen valami gagyi helyezéssel, mert mostanság aztán pláne nem valószínű túl nagy bravúr nekünk, főleg egy olyan megosztó műfajban, mint a rock. Ami szerintem csak azért baj, mert évről évre egysíkúbb és színvonaltalanabb az egész verseny.

2019. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Egysíkúb?? ott lengett azon a pélón, a másik meg verte a fémkilátót.
2019. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

#9 és hasonló nem fordult elő már? Dehogynem. Ahogy a hegyomlásnak beöltöztetett operaénekes és a látens homokos/travi előadó is már állandó kellék szinte minden évben.

Számomra semmi ilyen bohóckodás nem tudja feloldani a dalok alapvető egysíkúságát meg ahogy mondtam, vannak olyan színpadképek/előadói külsők, amikkel többedszerre rukkolnak elő. Innentől pláne nem lesz érdekes számomra.

2019. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!