Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem cépszerűbb lett volna a...

Nem cépszerűbb lett volna a végső győzelem reményében a Tankcsapda, Depresszió, Junkies, Ektomorf négyes közül valamelyiket küldeni Magyarországnak a holnap rajtoló Eurovíziós dalfesztiválra?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig nyert már metal az Eurovízión, jól mondta valaki, a finn Lordi.

Egyébként valszeg azért, mert ezek a felsoroltak már mind régóta befutottak, van rajongótáboruk, koncerteznek, stb. Tudtommal az Eurovízióra csak 'kezdő' előadók mehetnek, akik nem voltak ismertek a válogatók előtt. Új előadók új számokkal, amiket azelőtt máshol még senki nem hallott. Max egy nagyon kis ismeretségi kör.

2019. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké előző vagyok, elolvastam a többi választ is és indultak befutott előadók, tévedtem. De nagyjából még mindig ez lehet az oka, ha valaki már befutott, gáz lenne rossz helyezést elérni.
2019. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Vót má egyszer DJBobo is. :) Meg Joci is vót, akkor befutott, megint lett, kifutott.


Nekünk a Tündibündi karikáslánykát kellett volna küldeni, annyira szép kislány, Joci meg má vót.


De nekem végül a szlovén szerelmetes kislány produkciója tetszetta legjobban. A svéd pofáraesésért nagyon szurkoltam, bejött!

2019. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
ektomorf a legjobb banda ever (sztem) szval célszerűbb lett volna
2020. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Célszerűbb lett volna
2020. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!