Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kempingező fesztiválozók!...

Kempingező fesztiválozók! Tudnátok segíteni, pár tanáccsal ellátni?

Figyelt kérdés

Idén 3 fesztiválra megyek dolgozni, mindegyiken sátrazni fogunk egy hétig. Aki jàrtas a kempingezésben megtudná mondani hogy

-hogyan töltitek a telefonjaitokat?

-milyen tippeket tudtok mondani, hogy ne vigyék el a cuccomat, táskából semmit?

( már gondoltam egy kisebb szélsőségesebb megoldásra hogy valami extra vékony lakattal lelakatolom a bőröndöm:D )


Illetve, mire figyeljek nagyon oda?



2019. máj. 13. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

-hogyan töltitek a telefonjaitokat?

Jobb helyeken van töltőállomás, egy kis szekrény amibe van egy töltő kábel, bedugod és rá tudod zárni, meg elvinni a kulcsot addig.


-milyen tippeket tudtok mondani, hogy ne vigyék el a cuccomat, táskából semmit?

Ne hagy őrizetlenül, vagy ne hagyj benne olyan értéket.

A dolgozóknak nincs külön kemping am, ahova csak nekik van bejárás? A lakatról meg annyit hogy marha könnyű szétfeszíteni egy cipzárat.


Vigyél gumicsizmát. Ha kifogsz valami esőős fesztivált nagyon jól jön a saras fesztivál területen.

2019. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ugy tudom van kulon kemping, igen, de szerintem attol ugyanugy lophatnak. Voltam fesztivalozni mar ketszer de mindig szallason aludtunk

Dolgozni Volra es Szigetre megyunk

2019. máj. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!