Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a legjobb füles 50, 000...

Mi a legjobb füles 50, 000 forint körül, kizárólag zene hallgatáshoz?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Totál felesleges ilyen drágát, 10-15 körül már bőven lehet kapni normálisat.
2019. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira szubjektív, hogy erre nem lehet így választ adni. Én Sennheiser párti vagyok, de ízlések és pofonok.
2019. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nad VISO HP50, ATH MSR7, ATH A550Z, Yamaha HPH MT7, Beyerdinamic DT770 Pro 80, Shure SRH840, ATH-M50X.

Ha nyitott is szóba jöhet akkor DT990 Pro, ATH AD500X.

De ezekhez már ajánlott valami fejhallgató erősítő, csak úgy alaplapról nem feltétlen hozza majd amit elvárnál tőle.

Fiio K3, xDuoo XD-05.

Olcsóbban Fiio E10K, Creative Sound Blaster X-Fi HD.

De annyit hozzátennék hogy mindegyiknek más a karakterisztikája, érdemes kipróbálni előtte hogy neked melyik a legjobb.

2019. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A Samsung vezetékes és vezeték nélküli fülesei is jól megállják a helyük. Eredeti S. fülhallgatót majdnem másfél év volt míg elnyúztam, amúgy általában 1-2 hónapig se bírják a füleseim vezetékei. Most van egy Samsung Budsom, amivel teljes mértékben elégedett vagyok.Rendben van a hangmimőség, a hangerő amire képes, pedig hihetetlen a korábbi analóg füleseimhez képest, pedig volt egy 10 ezres Sonym (megjegyzem: az 1 hónapot bírt és ezért költöttem max ezer forintot utána kis Maxelles fülesre, mert az stabil 2 hónapot bír mire megsüketül az egyik oldal, így nem sajnálom annyira rá a pénzt kiadni, mert tudom, hogy az meddig bírja. Mostmár csak tartalékként tartom magamnál az utolsót, amit vettem). Először a Gear Icon X 2018-al szemeztem, mert van belső tárhelye, kapacitásban pedig ugyanazok lényegében. Az árkülönbség kb 5 ezer és 50 körül vannak.
2019. máj. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Botond1999 ***** válasza:

Sennheiser Momentum.

Van mindenféle változatban: fejhallgató, fülhallgató, vezetékes és bluetooth-os. Árban 20-70 ezer között vannak, típustól függően.

2019. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem mondtad milyen zenét hallgatsz, Bass boostedhez meg gagyi rapphez beats kell, azokban úgyis jól fel van tolva a mély, mozarthoz meg inkább egy Sennheiser illik
2019. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Progresszív rockot, alternatív rockot, progresstív metált, illetve klasszikus zenét hallgatok...


Tudom, hogy drágább de végülis ezt néztem ki: [link]


Van valakinek konkrét tapasztalata vele?

Szerintetek megéri?

2019. máj. 22. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Vezetek nélkülit inkább ne, közel nem éred el vele azt a hangminőséget mint egy vezetékessel + DAC + AMP hármassal együtt és az is kihozható 100K körül.

Jó hogy leírtad miket hallgatsz, mert ebből simán lehet már következtetni.

Valószínűleg valami meleg hangzású fejhallgató kell, gyors és ütős mélyekkel.

Momentum nem a legjobb ebben az árkategóriában.

Inkább javasolnék egy A990Z-t és alá egy Fiio K3-t.

De jó lehet még erre a felhasználásra továbbra is a NAD Viso Hp50, illetve A550Z is.

Senheiser-ből csak a HD szériások jók, azon belül is a felső-kategória, a többi nem versenyképes.

De amúgy meg kérdezd meg itt:

[link]

Ott sokkal több a tapasztalat ilyen téren mint itt.(úgy látom itt a túlhype-lt darabok kerülnek ajánlásra, pedig azért 100K-ért nagyon is jó fejhallgatókat lehet venni)

2019. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!