Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet egy igazán jót...

Jojo1200 kérdése:

Hol lehet egy igazán jót bulizni a 90-es évek zenéire?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza 25 évet az időben
2019. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Necc party:D
2019. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az engem is érdekelne. Sajnos minden retro party leragad Erika C-nél...

Javaslom a házibulit, jön a nyár, jó idő. És akkor te magad csinálod a zenét.

2019. máj. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fonyódi retrón ott lesz mr. President 😃 ha az elég neked.
2019. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy: Remix Retro disco, vagy a Liget clubban is van egy jó nagy retro terem

Egyébként meg sok helyen szoktak tartani időnként retro bulikat, és egyre jobban azt veszem észre, hogy visszajön a divatba a 90-es évek zenéi, hiszen egyre több fesztiválra hívják meg az akkori híres együtteseket fellépni.


A Balaton körül is lesz nyáron egy csomó, pl Retro Balaton fesztivál, de a Plázson is lesz vmi, úgy olvastam. Illetve ott a Total Dance fesztivál, ami pedig a legnagyobb, az pont 2 hét múlva esedékes, a szegedi DejaVu fesztivál, ez 3 napos, rengeteg fellépővel.


Én is szeretem a 90-es évek zenéit, és sok ilyen helyre járunk. Az ilyen koncerteken mindig hatalmas buli van, és nagyon jó hallani azokat a számokat élőben, amiket gyerekkoromban a kazettással nyomattam egész nap :D


Szerencsére van miből válogatni, tényleg sok a retro buli mostanság :)

2019. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!