Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Youtube szrzői jogok hogy...

Youtube szrzői jogok hogy működnek?

Figyelt kérdés

Csináltam egy fan videót Top 10 legjobb euroviziós dalról, de nem engedi feltölteni szerzői jogok miatt. Az az érdekes, hogy több 100 ilyen "fan" videót dob ki a youtube, akik ugyan úgy, mint én az eurovíziós "LIVE" előadás videóját használták. Még is nekik engedte feltenni nekem nem? Hogy lehetne még is feltenni? Nem értem, hogy miért pont az enyémet tiltja le, mikor 30 másodperces részekből áll az egész, nem a teljes számok vannak betéve, ráadásul írás is van a videóban.


Valaki tudna segíteni mit lehetne tenni?



2019. máj. 21. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az cumi
2019. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a többi 100-nak engedélye van hozzá, te is szerezd meg a hozzájárulást. Tartalmilag a YouTube már minimális (2-3mp-es) zenét is beazonosít, engedély nélkül semmi esélyed nincs arra, hogy fennmaradjon.
2019. máj. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engedélyt hogy lehet szerezni?
2019. máj. 22. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt katt erre:

Hogyan kaphatok engedélyt arra, hogy valaki más tartalmát felhasználjam a videómban?


[link]

2019. máj. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!