Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már elkéstem azzal, hogy...

Már elkéstem azzal, hogy zenész legyek?

Figyelt kérdés
Mindig is zenész szerettem volna lenni, de mivel egy kis zsáktelepülésben éltem (és zenetanár nem volt a környéken) ezidáig, így nem volt lehetőségem megtanulni hanhszeren játszani. Nemrég költöztem el otthonról egy Pestre és úgygondoltam, hogy belevágok. Mindig is nagy álmom volt, hogy egy zenekarban dobos legyek. Szerintetek van esélyem, hogy hivatásos zenész legyek?

2019. máj. 27. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Sose add fel az álmaidat!

Hulk Hogan 80évesen futott be, mint dobos, igaz, nem is létezett ilyen személy, én találtam ki neked, hogy jobb legyen neked, dobolj csak cimbi, dobolj!

2019. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki mindig is zenész szeretett volna lenni, az zenész is lesz, csak idő kérdése! Ha 50 éves vagy, akkor sem késő, valósítsd meg az álmaidat, találd meg benne az örömöd!☺
2019. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem kizárt. Szerintem egy kis zeenkarba nem lehetetlen bekerülni. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de egy 5-8 év mire lesz valami látszatja szerintem.
2019. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Mennyi idős vagy?

Én 21 éves koromig SEMMIT nem zenéltem, de úgy voltam vele, mint te. 21 évesen a NULLÁRÓl elkezdtem dobolni, és igen keservesen ment évekig. DE nem hagytam fel a dologgal

....

Azóta eltelt jó pár év, 12 CD-anyag, 700 koncert itthon, külföldön is. Én magam nem végeztem semmilyen zeneiskolát, de akikkel zenélek, azok mind jazz-tanszakot végeztek a Zeneművészeti Egyetemen. Idén pl. az Opus jazz klubban játszom kétszer, a Budapest Jazz klubban is, több tv-felvételben szerepeltem. Úgyhogy hajrá, a lényeg, hogy te mennyire érzed magadénak a dolgot.


A hangszer mondjuk nehéz ügy lesz, na meg a gyakorlási lehetőség. A megfelelő tanár is mindenképpen szükséges.

Az első hangszereim... na nem is mondom :)

Azóta négy dobcuccom is van, a legfelső kategóriájú tányérok, több szett (Sabian HH,AA,Signature; Meinl Byzance; Zildjian K,A, ha mond valamit...)


Na hajrá!

2019. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Az én párom 24 évesen kezdett el komolyan énekelni. Ma már fellép. Tanulni sosem késő.
2019. máj. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganőm kb. 38 évesen kezdett el népi hangszereken tanulni 5-6 éve, azóta játszik tárogatón, furulyán és tekerőn, több helyre hívják fellépni, szóval nem lehetetlen. Rajtad múlik, úgyhogy hajrá!
2019. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2019. máj. 28. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy zenész legyél, ne aggódjál. Szerintem sosem késő elkezdeni azzal foglalkozni, amit szeretsz. Ha nem vágnál bele, most sopánkodhatnál,és egész életedben végig ezentul. Ha ezt most kihagyod , és nem fogsz bele ebbe a dologba.
2019. máj. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erről mesélhetne Uhrin Benedek, ha még élne... Amíg lélegzel addig semmi sem késő. Onnantól késő hogy sírba tettek. Addig bármi lehetséges.
2019. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!