Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fajta olaj kell a...

Milyen fajta olaj kell a gitár hangoló kulcsaira?

Figyelt kérdés

Nehéz elforditan a hangoló dolgait, és úgy hallottam hogy lehet venni valamilyen olajat amivel be kell kenni és akkor nem akad, ha nem teszem, le is törhet az egész hangoló... Dolga, de nem tudom h mi a neve az olajak.

Hol lehet egyáltalán kapni és mire ügyelek ha nekiállok kenegetni vele az akusztikus gitáron?



2019. jún. 4. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
WD-40?
2019. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elvileg a rozsda, piszok meg ilyenek ellen van de nem hiszem h erre az lenne a megoldás. Semmi baja nincs a gitárnak, vagyis nem az h rozsda miatt lenne baj vagy valami, csak ezt elvileg amúgy is minden gitárnál meg kell csinálni csak van hogy gyakrabban, van amelyiken meg alig
2019. jún. 4. 22:48
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
2019. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdem bánni, hogy nem gitárhangolókulcsolaj-forgalmazó vált belőlem.
2019. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wow, még soha nem hallottam erről, és nem is volt rá szükségem. 2006 óta gitározom.
2019. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!