Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik olyan sokan a...

Miért szeretik olyan sokan a Metallicát?

Figyelt kérdés
szerintem zeneileg nem egy nagy szám, (a gitárok hangzása sem tetszik, bár ez szubjektív) a dobos kritikán aluli és az énekesnek szerintem fa hangja van :/

2019. jún. 12. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
mert másnak más a véleménye, mint neked!
2019. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg nagyon jó zenét csinálnak.


Ez a szép a zenei ízlésben, mindenkinek különböző.

2019. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Volt közel 40 évük megszerettetni magukat, akkoriban máshogy működött a zeneipar... ma már nem fognak ilyen zenekarok születni a zenei "sokszínűség" végett valszeg.
2019. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Van egy olyan mondás hogy ízlések és pofonok, próbáld értelmezni.


Nekem sem nagy kedvencem, bár vannak dalaik amik tetszenek, de egy fahangú énekessel, egy kritikán aluli dobossal és rossz gitárhangzással kétlem hogy ennyi albumot el tudtak volna adni és annyi telt házas koncertet lenyomni.

2019. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Igazán érdekelne, hogy akkor neked milyen a minőségi metálzene.
2019. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy jó zenekar (igaz hogy összehoztak három szörnyű albumot is, de ez más lapra tartozik). Plusz, mindenkinek más az ízlése.
2019. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

A Metallica-nak jó a marketingje, ennyi. Bőségesen vannak jobb metal zenekarok a Metallicanál.

A Metallica az erősen mainstream metal, magyarul olyan közönségnek készült (és úgy is van eladva), akik akkor is meghallgatják akik alapvetően nem is igazi metal rajongók.


Aki viszont ismeri a műfajt, és régóta hallgat különféle bandákat, az úgy is tudja, hogy a Metallica zenei képzettségben nagyjából sehol sincsen más bandákhoz képest.


(Ez pont olyan, mint itthon a hazai hiphop. A Majkának van akár pl: 25 milliós megtekintése egy számánál, úgy hogy abszolút nem tud rappelni. A hazai underground rap szféra, ezerszer jobb zenét alkot, még sem nézik meg 300 ezernél többen az alkotásaikat a youtubeon. Miért? Mert az egyikük háta mögött van erős marketing támogatás, a többiek mögött pedig nincsen. Ennyi.)

2019. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!