Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok olyan trance producer...

Tudnátok olyan trance producereket ajánlani, akik early/oldschool/classic trance stílusban alkotnak?

Figyelt kérdés

Szóval nekem nagyon bejön a classic trance, főleg a késői 90-es és a kora 2000-es évekből, viszont ezekből sajnos csak annyi van, amennyi van, és már nem igazán tudok újat találni... az új trance zenék valahogy nem jönnek át, valahogy nincs meg bennük az az energia és az a trance hangulat, mint a régiekben. Tudnátok ajánlani olyan előadókat, akik inkább a korai trance hangzásban mozognak?

Etalon: Push (a.k.a. Plasticboy a.k.a. M.I.K.E.), korai Tiesto, Veracocha, Rank1, korai PvD, Binary Finary, Vincent de Moor...


2019. jún. 25. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nincs. Sajnos már kiment a divatból, senki nem alkot újat azon a téren.
2019. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pusht mondtam volna :D Ferry Corsten Gouryella projektje, Gaia, 4Strings, régebbi Super8&Tab zenék, Alex Morphnak is van pár újabb, ami még a régebbieket visszaadja.
2019. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, kicsit megkésve. elsőnek: szerintem vissza fog térni, egyre több világhírű techno DJ kever be klasszikus trance zenéket a szettjébe. szerintem lesz egy új fellángolása a klasszikus trance-nek. ami rá is férne a jelenlegi trance-re, mert ez ami most van, ez ultra gagyi....
2019. szept. 26. 00:39
 4/6 anonim válasza:
Ez hülyeség,hogy kiment a divatból. Kapásból legalább 20 előadót tudok mondani és rengeteg lemezkiadót,akik még a mai napig is adnak ki trance vonalban zenéket.
2021. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresd a classical trance kifejezést!


Amúgy szerintem is lesz egy új fellángolása. Pár éve mondják, hogy egyre inkább kezd visszajönni a trance.

2022. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 azóta elkezdtem lemezeket gyűjteni, rengeteg olyan zene van, ami csak korongon létezik, neten nem lehet megtalálni :)
2022. dec. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!