Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a koncert amit Min...

Melyik az a koncert amit Min Yoon Gi elszeretne felejjteni?

Figyelt kérdés
Nem réf kezdtem el BTS számokat hallgatni és rátaláltam az Agust D-re. A"The Last" számban sok dolgot zúdít a hallgató fejére. A szám teljesen megérintett nagy kedvencem is lett de mivel még "friss rajongó" vagyok, ezért nem tudok semmit Suga háttér sztorijáról. Első sorban az érdekel, hogy melyik koncertet is akarja elfelejteni és miért de ha valaki kifejtené nekem a "háttér sztoriját" és elmondaná nekem, hogy miért és miről írt pontosan dalokat az Agust D-n azt nagyon megköszönném

2019. jún. 29. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem hogy Suga említett volna olyat hogy el akar felejteni egy koncertet is.


Háttérsztorija (amiről én tudok) :

Egy szegényebb családban született, és azért is csatlakozott a BigHit-hez hogy a családját tudja segíteni. Régen is írt dal szövegeket és gondolkozott azon hogy eladja ezeket 40 won-ért (kb 10 ft [ez nem pontos adat, csak valahol régebben így olvastam]) hogy ezzel is segítse a szüleit. Olyat is említett hogy hogy amikor ment haza a suliból, busszal vagy valamilyen tömegközlekedési eszközzel kellett járnia és volt a megálló közelében két "kajálda". Választania kellett hogy melyikbe megy be, mert ha az egyiket választja akkor még maradt pénze jegyre, de ha a másikba akkor gyalogolnia kellett hazáig.

Ragga muffin-t hallgatta középiskolában és ekkor döntötte el hogy rapper lesz.


Kb. ennyi ami "biztos" információ.


A teljes albumot megtalálod itt: [link]


YouTube-on pedig ha a számok mellé beírod azt hogy Hunsub, biztos találsz rá videókat.


Wikin pedig valami olyasmit írnak az solo albumáról hogy: "valamilyen keretrendszer csapdájába esett érzések" (szabad fordítás, nem biztos hogy jól fordítottam!)

2019. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat
2019. jún. 30. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
szegény Yoongi,annyira sajnálom:(♥
2019. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!