Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyivel előbb kell ott...

Mennyivel előbb kell ott lenni, ha Ed Sheeran koncerten a 4-5. Sorban szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ilyen nagy fesztiválon, mint a Szigeten. Ed Sheeran miatt,ô a kedvenc élő énekesem:) Nagyon örülnék, ha az elején lehetnék, de nem tudom, hogy működik ez, mert előtte meg más koncertek vannak. De hallottam olyat is,hogy elől kb összenyomnak. Mennyire igaz ez? Mégis jó lenne látni közelről!:)

Illetve még tudnátok tanácsokat adni, hogy mit vigyek, mi hasznos, milyen ruhában legyek ilyenek? Előre is köszi, aki tapasztalt és segít leírni, hogy mire számítsak:)



2019. jún. 26. 11:32
 1/2 anonim válasza:
Ha csak nem hitelre veszed a jegyet, akkor nem értem, hogy kerül ez a bank topikba.
2019. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mar erdemes az elozo koncertre bemenni, amikor annak vege, elindul a tomeg kifele, aztan kezdj el elorenyomulni. Ugy talan van esely, hogy elorebb fogsz allni.

Viz mindenkepp legyen nalad, mert nagyon sokan lesznek es tobb orat leszel bent a tomegben.

Zart cipo mindenkepp, mert fixen megtaposnak majd :)

2019. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!