Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereti még valaki a 20-as...

Szereti még valaki a 20-as korosztályból a Sex Pistols nevű együttest?

Figyelt kérdés
Én először nem voltam oda érte, de pár hónapja valamiért nagyon megfogott. Kíváncsi lennék, hogy van-e így más ember is.

2019. júl. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok és szeretem
2019. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, sokan szeretik a 20as korosztályból.
2019. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak mert Johnny Rotten egy kamu lázadó, Sid Vicious meg zenélni sem tudott. Amúgy még punknak is szarok, de ez bennük a jó. A punknak az a lényege, hogy igénytelen, ha valaki meg még a punkhoz is túl igénytelen az zseni. Mondjuk ők ezt még nem vették észre magukról.
2019. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sid előtt volt normál basszeros, csak később a kinézete miatt kapták fel, meg a viselkedése is közrejátszott ebben. Nem hiszem, hogy annyira kamu lázadó lett volna Rotten, de nyilván volt benne pr. Ebből lehetett sok pénzt csinálni.
2019. júl. 3. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár én a tizes korosztály tagja vagyok (16) de azért válaszolok. Én nagyon kedvelem őket. Igazi igénytelen Punk zenekar. Talán még annak is igénytelen, e pont ez a jó bennük. Mondjuk én a punk zenét alapból is szeretem, de stíluson belül ők a kedvenceim
2019. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!