Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangszedőt ajánlotok...

Milyen hangszedőt ajánlotok leginkább Thrash metálhoz?

Figyelt kérdés
Leginkább a Megadethes (Dave Mustaine) hangzás tetszik. Valahol 20 ezerig/darab nagyon maximum. Ehhez a hangzáshoz nyaki vagy hídi pickup kéne inkább? Nagyon túlnyomó részt ritmust játszok. Ha elég, csak az egyiket cserélném. Csak egy 50 ezres gitárba lesz, úgyhogy annyira sokat nem költenék rá. Majd ha veszek egy drágább gitárt akkor majd átrakom abba ha nem megfelelő ami gyárilag van. És az mellé milyen eq beállításokat ajánlotok?

2019. júl. 5. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Minek akarsz rögtön azonnal hangszedőt cserélni?

Miből gondolod, hogy bármi szükséged van a cserére?

Tedd ezt a pénzt inkább a gitárhoz pluszban, többet fog számítani.

2019. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy 50 ezres gitárba majdhogynem felesleges hangszedőt cserélni, ahogy az 1-es hozzászóló mondta úgy cselekedj. :-)
2019. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges 50 ezres gitárba hangszedőt venni. De ha ragaszkodsz hozzá akkor DMT design hangszedő, de akkor már gyűjts össze még 60 ezret, aztán vedd meg ezt a gitárt, ebben is az van: [link]

Amúgy thrash metalhoz a szuperérzékeny és brutális EMG 81 és 89R hangszedők kiválóan passzolnak. Gary Holt is ilyet használ.

2019. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy balkezes vagyok, így balkezes gitár on játszom. És most szeretnék venni egy metálosabb gitárt és úgy gondoltam hogy veszek használtam 60 körül egy gitárt és akkor abba még pakolok hangszedőt a megfelelő hangzásért
2019. júl. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!