Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám magamnak behango...

Hogyan tudnám magamnak behangolni a zongorámat?

Figyelt kérdés

Igazából egy pianínóról van szó. Már 3 zongorahangolóval beszéltem, akik azt mondták hogy jönnek, de nem jöttek, és a telefont se veszik fel ha hívom, és nem is hívnak vissza.


Beszereztem egy zongorahangoló kulcsot, mert azt gondoltam, hogy sikerül behangolni, még egy telefonos alkalmazást is letöltöttem, de nem jött össze, mert csak még jobban elhangoltam. Mostmár borzasztó hangja van, és nem tudok eljátszani rajta semmit. Kérdeztem más zongorás ismerőseimet is, hogy ők kivel hangoltatják, de ők se tudtak ajánlani senkit.



2019. júl. 5. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A húrokat egyesével hangold úgy, hogy a mellette lévő húrokat lenêmítod hangolóékkel. Többször végig kell menni az összes hangon, mert a feszítő hatás miatt deformálódik a tőke. Így telefonos alkalmazással nagyjából be lehet hangolni, de nem lesz olyan mint ha profi csinálná. Ez csak egy egyszerű változata a hangolásnak, és úgyis az lesz a vége, hogy szakembert fogsz hívni. Ne sajnàld azt a 10-12 ezret kiadni.
2019. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Youtube és aliexpress
2019. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!