Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Balaton Sound tényleg a...

A Balaton Sound tényleg a legprémiumabb fesztivál?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 14:24
1 2 3
 11/21 MolotovPunk ***** válasza:
0%
Sok ember hallgat technot?Nézd a techno korszak már rég lejárt.Mai 15-20 éves fiatalság már Hana Montana-t hallgat,vagy Justin Biebert vagy hasonló stílust esetleg.Hol élsz te?A 90-es évek végén?:D Csak mert akkor volt menő ez a techno dolog...
2019. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem tudtam végignézni a videót, annyira szörnyű, ahogy üvöltöznek benne az urak. Nem hazudok, majdnem hánytam is egy kicsit, nemzetközi ide vagy oda.


A techno egyáltalán nem lejárt lemez, most pontosan, hogy újra előtérbe került, és egyre nagyobb szerepet kap, de látszik, hogy lövésed sincs róla. Azt elismerem, egyre több a "divattechnós" is. (De ilyet minden stílusban találunk)


A mai 15-20 éves fiatalság, már régen nem hallgat Hannah Montanat (aki mellesleg Miley Cyrus, aki annak a Billy-nek a lánya, aki country-t játszik, a rock egyik alappillérét, de sajnos erről sem tudtál) illetve

a "fiatal" Justin-t sem igazán hallgatják már (más lett már a stílusa). Csak megjegyzem, hogy Miley és Justin a 2000 illettve 2010-es időszak elején voltak a 10-15 éves korosztályban hallgatottak.


Hát igen, a rock is menő volt, a 80-as években, de mitán "Hana"-t illetve Justint emlegetted, te se nagyon léptél túl még 2012-n.


A mai fitalok,RNB-t, átlag diszkó zenét(ha bemész egy átlag magyar klubba főleg az első kettőt hallhatod a 16-25 évesekkel körbevéve) , technot, "fesztivál" zenét(nevezzük mondjuk EDM-nek), illetve riddimet hallgatnak. Persze megvan a magyar trash színvonal is, a fos kamu gengszterrap és szecsei apánk meg társai.


Ettől függetlenül, istenítheted a világba a metált az életbe nem tudom megszeretni, számomra inkább nevetséges. Ellenben vannak kult rock zenék, ezt is elismerem.

2019. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 MolotovPunk ***** válasza:
0%
Nézd,mindenki azt hallgat amit akar,engem nem zavar míg nem fikázzák az én stílusomat.A legdurvább az,mikor megkérdezi egy átlag discos,mert feketében járok,meg van rajtam pár ékszer is.Te amúgy sátánista vagy?Nem Nem vagyok az,csak szeretem a fekete ruhákat meg a Rock zenét.Ennyi.Én nagyrészt ezen nőttem fel,ettől függetlenül szoktam néha rappet is hallgatni.Pl Ganxsta Zolee-t,vagy Cypress Hill-t is.De azt is főleg nosztalgia miatt.Pontosan nem tudom az átlag klubbokban mik szólnak mostanság,de azt tudom,hogy sok mai nyál zene megy ott.Én viszont inkább Rock klubba járok,vagy ritkán 1-2 Rock/metál koncertre elnézek ahol főleg élő hangszeres zene megy.Lehet ez akár egy laza Blues zene is.
2019. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kár összeveszni azon, hogy kinek mi a kedvenc zenei stílusa. Nem vagyunk egyformák, nem szeretheti mindenki ugyanazt. Én imádom a rockot, a metált, és igen ott voltam a Balaton Soundon és rohadt nagyot buliztam Armin Van Buurenre, mert a rock/metál mellett nagyon szeretem a trance-t is. Ez van, nyitott a zenei ízlésem, szinte minden műfajból találok olyat, ami nekem tetszik. Nem értem, miért nem lehet tiszteletben tartani a másik ízlését. :)
2019. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Armint sajnalom, hogy nem jatszhatott csak trancet, megerdemeltuk volna egy ilyen elcseszett szar het utan.
2019. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja , mindenkinek más a zenei izlése. Pl:. Nekem kedvenceim a rock,nemzeti rock,metál,folk metál, viszont a Hardbasst is, a klasszikusokat is , meg a Discot is és a reppet is szeretem. Mármint az igazi diszkó zenét és az igazi repp , nem azt amit most diszkónak meg reppnek hívnak , az igazi diszkó zenét , pl Mr.President , az igazi repp zenét pl:. Scatman John. Nameg Justin bieber kornyikálását rgymondatban említeni a zenével...számomra egy idegen világ.
2019. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Július 10. 22:13 TELJES mértékben igazad van! Elsősorban is a Balaton Sound igen is egy PRÉMIUM/Elit fesztivál jobbnál jobb EDM/Pop előadókkal... amik valóban divatosak jelenleg... aki ezt cáfolta az egy szatyorban él valszeg... idén voltam 1X de biztos hogy ezentúl minden évben ott leszek! CSAK A V.I.P!🔥 és szerintem a fiatalok nagyrészének (99,9%)-nak sokkal jobban bejön Fullos nők,kegyetlen bulik,Fű/Eki... mint Ibiza 🤤 nem pedig a sok részeg igénytelen stílustalan “igazi viking/metalhead férfi”... de nézd meg hogy melyik fesztivál NÉPSZERŰBB... félreértés ne essék vannak igen is ku*va jó punk/rock együttesek pl:Sum41,Green Day,Rammstein... de hidd el hogy egy EDM zenét is van legalább annyi idő megírni.😉 és nézd meg a YouTube nézettséget azért egy Martin Garrix még mindig népszerűbb mint egy Metal Church... vagy amit épp az egyik válaszoló linkelt... tudom ők egy másik korosztály de EZ A JÖVŐ! Tetszik nem tetszik. Hajrá Sound 18/F 😉🔥
2019. szept. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 MolotovPunk ***** válasza:
Nem lepődök meg,hogy 18 évesen te még így gondolkodsz a világról...Majd felnősz,megkomolyodsz és sok mindent másképp fogsz látni :D Na kb a Balaton Sound is ilyen műfaj.Múló pillanat.Van olyan ismerősöm,aki 20-22 évesen Soundra járt,de ma már 28 évesen teljesen más stílusokat hallgat és egyáltalán nem is érdekli az a fesztivál.Green Day, Sum41?Ismerem őket és az a véleményem,hogy te nem tudod mi az igazi punk zene.Amiket te felsoroltál az igen csak mainstream műpunk kategória volt régebben is.Függetlenül attól,hogy tényleg volt a Sum41-nek 1-2 jó dala.A Metál zene pedig tág fogalom.Nem csak a Rammstein tartozik oda.Komolyabb mondjuk egy Arch Enemy,Children Of Bodom,Meshuggah,Moby Dick,In Flames,Soilwork,Cradle Of Filth...lehetne még őket sorolni.Na kb ez Metál zene.Főleg annak,aki még ezeknek a zenekaroknak tisztán el tudja gitáron,vagy dobon játszani a zenéjüket is.Egyébként nem korosztályfüggő a zenei irányzat.Te korosztályodban is vannak rockerek és ugyanúgy rapperek is.Nem mindenki a tictuc zenére ugrál.Ez egyénfüggő kinek milyen zenei stílus jön be.Amúgy meg nem véletlenül a rádiók többsége is nyál szerelmes zenéket játszik randomban már évek óta.Tisztelet az 1-2 Kivételnek..A jövő pedig nagyon nem az amiről te beszélsz.Eltelik még kb 5-10 év és nagyot változik majd a világ zeneileg és technikailag is.Annyit még hozzáfűznék,hogy nem nagyon érdekli a 30-as 40-es korosztály többségét az,hogy mi éppen a trendi zene neked.Úgy,ahogy téged sem fog az érdekelni lehet 30-35 éves korodban,hogy mi lesz majd éppen akkor a menő zene a 17-18 éveseknek.
2019. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 MolotovPunk ***** válasza:

Egyébként abban a korszakban mikor én voltam 18-20 éves,akkor még a rádiók játszottak gyakran rock meg rap zenéket is.Összehasonlítva a maiakkal,zeneileg jobban bejött az akkori irányzat nekem. :D Ezért nem is hallgatok már nagyon rádiót.Kevés jó zene megy bennük manapság.Nem baj.Marad az élő koncert meg a Youtube. :)

32/F

2019. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hidd el ez a generáció (Mi) (2000-)már divatorientáltak vagyunk nem lesz hogy “kinőjjűk” “nem fog érdekelni” 30-40 évesen is csak a Sound és az EDM ... nekem meg 150% mivel 5 éve lemezlovas/producer a foglalkozásom... nem csak hobbiból.
2019. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!