Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét hallgassak?

Milyen zenét hallgassak?

Figyelt kérdés
Amiket szeretek: Beatles, Queen, Zaz, Billie Eilish, Abba, Cat Stevens, GreenDay. Milyen előadókat ajánlotok ez alapján?

2019. júl. 9. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
disco, pop és rock. Igazából annyira szerteágazó, amit leírtál, hogy kizárt, hogy ne találj magadnak valamit, youtube-on és onnan már pillanatok alatt meg is veheted az újonnan találtak cd-jét.
2019. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LessaMin válasza:
100%
Ha szereted a Green Dayt, akkor nyugodtan hallgathatsz rockot. Pl. Metallica, Guns 'n' Roses, Pink Floyd, Ramones, Slipknot, Korn. Sokféle műfajt leírtál, így biztosan fogsz találni magadnak megfelelő zenei stílust.
2019. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló zenei ízlésem van, (legalábbis az általad leírt előadót többségét én is szeretem) és én még hallgatok Starsetet, Adam Lambertet, Keiinot, Twenty one pilotsot, Imagine Dragonst, Aviciit és Alan Walkert.
2019. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beatles, Queen, Abba - látom szereted a retró zenéket, akárcsak én! :) Ezek alapján:

Modern Talking, Boney M., Belinda Carlisle, Michael Jackson, Madonna, Sandra, C. C. Catch, The Twins, Bananarama, Europe

2019. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Linkin Park, Three Days Grace Misery, Twenty One Pilots, Adam Lambert, Bon Jovi
2019. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Guns N' Roses-t mindenképp, ök legendák. Ha Billie Eilisht hallgatsz akkor szerintem Yungblud is bejönne
2019. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!