Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek melyik a kedvenc Queen...

Nektek melyik a kedvenc Queen számotok? Miért?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 22:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Bohemiam Rhapsody, ez annyira szép. A másik meg a Dont stop me now, az meg az miatt mert annyira lendületes, energrtikus.
2019. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Killer Queen.

Nagyon tetszik a visszafogott, mégis lendületes üteme.

2019. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

I Want to Break Free

Olyan fülbemászó dallama van!

2019. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Living on my own, mert pörgős🙂 + Tavaszi szél 1986 attól kiráz a hideg❤️
2019. júl. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Az első vagyok. Még amiket nagyon szeretek a Killer queen és az Another bites the dust. De szinte az összes szám fantasztikus. Mint lehetne a kedvencem
2019. júl. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Fat Bottomed Girls, mert nagyon tetszik benne a gitár, és mert fülbemászó refrénje van.
2019. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Killer Queen. Úgy különösebb indoklást nem tudok írni, mert semelyik Queen dalhoz sem fűznek komplex gondolatok, vagy mély érzelmek, szimplán csak egy rohadt jó dal. :D
2019. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Én is sokat szeretek, a kedvencemnek a Breakthru-t szoktam mondani, mert akkoriban hallgattam mikor a középiskola vége előtt jártam, és tudtam ha ezeket a vizsgákat még teljesítem, akkor vége ennek a rettenet sok évnyi gyötrelemnek. Ezt a számot hallgattam és pont ez a felszabadító érzés jött belőle, egy hatalmas terhet letenni és rohanni a semmibe. Azóta is szeretem. Ezt nem szoktam bevallani, de csak olvasva értem az angol dalszövegeket, és ezzel sem foglalkoztam akkoriban, hogy kihalljam miről akarna szólni, így az "If I could" részt én mindenáron fuck you-nak akartam hallani, és a tanáraim egy részére gondoltam közben. Ez elég piti dolog belátom, de akkor jól esett.

A másik kedvencem a Princes Of The Universe, na azt viszont ilyen 10 évesen hallgattam sokat, mikor nagyon benne voltam az idegen bolygós filmekben, és ezt a számot is egy egész sztorinak láttam, az univerzum hercegéről, persze nem erről szól valójában, de az erő része, hogy a hatalom bennünk van és nem kívűlről jön, ez még mindig érvényes benne. Sokaktól hallottam ezt akkoriban, és mindig oda kell figyelni ha egy időben különböző helyekről mondják ugyan azt. Egy filmben volt ez a rész "akaratom erős mint a tiéd, és királyságom épp oly nagy" ott értettem meg, hogy nem kell királynak lenni a hatalomhoz, mert aki ezt mondta, az sem volt király, akinek mondta, annak meg egész birodalma volt. Ilyesmiről szól ez a dal is, és ez is benne van "My power is in my own hand" ugyan ezt énekelte a DM is "Is here in my arms" én ezeket a dolgokat annyira elhittem, hogy bármikor egyedül nekimentem az egész világnak ha úgy éreztem, hogy az így helyes. Most is így gondolom, hogy egyetlen emberben lehet nagyobb erő, mint a bármilyenféle hatalmi rendben.

Szeretem még a Love of My Life-ot, a Don't Stop Me Now-t, meg tényleg mind jó, de ezeket többet hallgatom.

2019. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

A kérdést olvasva az emlékkoncert jutott az eszembe, ahol George Michael énekelte a Somebody to Love-ot. Nem nagyon kedveltem Őt, de akkor és ott, ezzel a dallal nagyot alakított.

Amúgy, szinte válogatás nélkül minden jöhet ami Queen. Talán elfogult vagyok, de ettől az együttestől csak igényes, minőségi zenét ismerek.

2019. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Nekem a No one but you, az I want it all, a Who want to live forever és a Mercury szólózásokbólból a Time waits for nobody.

2019. júl. 14. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!