Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy Lil-G...

Miért van az, hogy Lil-G rengeteg negatív kommentet kap, míg Opitz Barbi hozzá képest nagyon keveset?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani a két énekest, a két műfaj teljesen különbözik egymástól. Viszont az minden vitát felülmúl, hogy Lil-G sokkal de sokkal több kritikát kap, mint Opitz Barbi. Sőt, Opitz Barbi többnyire inkább pozitív visszajelzéseket és kevés kritikát.

2019. júl. 14. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő mainstream, a különbség csak annyi, hogy Lili túltolja az autotune-t, míg Opitz Barbi nem használja. Ettől függetlenül mindkettőjük elég rossz "zenét" készít, mindkettőjüktől elkap a hányinger. Azonban Lil G leginkább a viselkedésével érdemelte ki a sok negatív kritikát. 16 évesen elég undorítóan beszél stb.

Na mindegy, sajnos mára már ők a felkapott "sztárok", a "tehetségek", a "bálványok" stb.

Kérdem én, hogy mit ér a mai világban a tehetség, ha az ilyen "előadók" elnyomják a hozzáértő zenegyártókat?

2019. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qborka ***** válasza:
100%
Szerintem is LIL G viselkedése miatt kp negatív kritikákat. Nekem a hangja jobban tetszik, mint a Barbié. Bár egyiket sem hallgatom rendszeresen, csak meghallgattam, hogy valamennyire képben legyek a mai zenékkel.
2019. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de azért Barbi tud énekelni és valljuk be, elég jó hangja van és jól is bánik vele.
2019. júl. 15. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
LilG, én szerintem amit most csinál, az eléggé a zene foglama alatt van. Hangja sincs valami sok beszédhangján szövegel, Opitz, mint én zenei hallásommal hallom hogy ott azért van valami, és az már mind szövegileg mind pedig produkció alapján jobban össze van téve. LilG nem csinál mást, csak megirja a szöveget 30 perc alatt, és felszövegeli. A fiatal meg nem nézi a szöveget csak hogy legyen valami cuccos zene, "bulizos zene" (amit nem értek hogy abba mi a bulizos ". Szerintem amit Lil g most csinál később ő is megbánja így visszanézve
2019. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én asszem, hogy lehet, hogy Barbit eleve az X-faktoros rajongók hallgatják főként, akik már ott is szerették, Lil G-éket meg mindenki megtalálta. :):) (nemtom.)

De meg pl Barbit már mondjuk nem volt szükség "bereklámozni", a Lil G-s videókat meg lehet, hogy egy időben mindenki osztotta megfele:) Tehát az úgy lehet, hogy híresebb lett, többmindenkihez eljutott pl a Petőfi Sándor-os zene. :) Mert az úgy magától olyan 'fless" lett, olyan felkapott.

2019. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint egyiket sem szeretem. Lil G olyan képeket rak ki Instagramra hogy csak nézek jesus.

Barbi meg olyan phuj nekem.

2020. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért kap Opitz olyan keveset, mert nem vagy elég szemfüles:P Rengetegen utálják. Többen, mint gondoltam volna. Én meglepődtem. Hidd el, csinálnak is dolgot neki, hiszen mindet kitörli, ezért is tűnik úgy, mintha mindenki imádná s igazából csak álszent a kislány. :)Figyeld meg jobban! Én ledöbbentem.
2021. febr. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!