Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hónapja késik a menstruáci...

Ozirisz1001 kérdése:

Egy hónapja késik a menstruációm, csináltam tesztet eredménytelen lett, csináltam egy másikat az pedig negatív, bár akkor keveset vizeltem rá, így nem vagyok biztos benne, hogy 100%-os lett. Mit tegyek? Félek, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltatok együtt? Védekeztetek?

Ált.ezekre a tesztekre elég, ha pár csepp vizelet kerül (többnek nem is nagyon kell), és úgy is kimutatja az eredményt, főleg ha már egy hónapja késik.


Azt javaslom, vegyél egy másik tesztet, olvasd el pontosan a használati utasítást, és REGGEL, első vizelettel csináld meg. Ha továbbra is negatív, akkor valószínűleg nem vagy terhes, és teljesen más miatt marad ki.

Sok esetben okozhatja stressz is, hormonproblémák. Célszerűbb lenne nőgyógyászhoz menni, minél előbb!

2017. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hónap késés után már pár csepp a nap bármely szakaszában ki kellene mutatnia. Orvos mindenképp kellene ő meg tudja állapítani az esetleges terhességet ha van (még időben mert ha nm szeretnéd megtartani csak a 12 hétig dönthetsz) vagy az okát a késésnek.
2017. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! De mikor a 2. tesztet csináltam, komolyan csak pár csepp ment rá és vártam vele 2-3 percet és csak 1 csíkot láttam, de mikor nagyobb fénybe mentem nagyon, de nagyon halványan lehetett látni a másikat is. De éphogy észre lehetett venni.
2017. márc. 31. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj újat, reggeli vizeletbol.
2017. ápr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na az eredmeny?
2017. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!