Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen lett az uj zenenk?

Milyen lett az uj zenenk?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 15. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív vélemény: szar.
2019. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A zenét nem linkeled? Amit linkeltél azt zenének se nevezném, már bocsi.
2019. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha zenét akarsz csinálni, akkor minősíthetetlen.

Ha sz@rral akarod tömni a fiatalokat, akkor kiváló, csak így tovább!

2019. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ezt csak akkor játszd le ha a románok a Tiszáig nyomultak és akkor talán visszafordulnak. Köszi
2019. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha csak hang lenne, akkor azt mondanám hogy maga a zene még úgy ok (az instrumental), de mi ez a szöveg?? S legfőképp mi ez a képi világ???
2019. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
erdekes szerintem h 1800 like mellett 50 dislike itt meg 5/5 azt irja szar
2019. júl. 15. 20:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valami nem tetszik nem dislike-olom, hanem inkább nem hallgatom meg. De ha már így rákérdezel, akkor elmondom a véleményem.
2019. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte véleményem hogy én 3 évig jártam zeneiskolába nagy rock-metál rajongó vagyok iskolai zenekarban is énekeltem, szóval zenével nőttem fel és igaz lehet neked ez sem elég indok hogy már minősítselek de te kérdezted. Ez nem zene nincs is köze hozzá és nem is lesz, az hogy valamit részegen beszívva benyögdösöl a mikrofonba és auto-tunet tolsz alá az nem zene. A zenét igazi hangszereken játsszák tehetséggel és sok év kemény gyakorlással. Hallgass meg pl. egy Guns N Roses számot, csak hogy legyen mérce mi is az a zene. Mert ugye ahhoz kéne törekedni. Ha nincs jó hangod akkor talán még elmehetsz vmi rappernek mert ott se énekelnek csak dallam nélkül hangsúlyozva mondogatják a a szöveget. Persze ott is vannak hangszerek az igényesebbeknél. Ha meg arra vagy kiváncsi miért kevés rajta a dislike gondolom rá se kattintanak amiket nem érdekli én is most hallottam róla először. Amúgy meg van az a mondás hogy a legyek a szarra szállnak. Szerintem nagy eséllyel meg is gazdagothatsz ebből a cuccbol a mai elborult világban, csak meg ne probáld zenének nevezni, mert nem vesznek majd komolyan🤑😉
2019. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem túlzás zenének nevezni. Az igénytelen, szűk látókörű embereknek lehet hogy tetszik, de ebbe semmi olyan nincs ami tetszhetne, vagy jó lenne. Lehetne azt mondani hogy csak azért nem tetszik ez a "mestermű" mert nem az én stilusom, ami igaz is, de attól függetlenül elismerek bármit ha az igényes. Az meg hogy sok a like és kevés a distl. az annak köszönhető, hogy akiben egy kcisike igény esség is van az iylen izé közelébe sem megy. Ha véletlenül oda téved sem fog distlikeolni hanem tovább áll. Nagyon hallatszik rajta hogy egy/több unatkozó idióta azt hitze hatlmas művész és ők nagyon jó zenét fognak csinálni
2019. júl. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként rossz kategóriába raktad. Nem hogy nem zene, de még a humor rovatba is túlzás ilyet lezenézni
2019. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!