Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson miért lett...

Michael Jackson miért lett ennyire másabb, mint a tesói?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy nem fogadta el a bőrszínét, ennyire szerette a gyerekeket, segített nekik stb. Az renegeteg gyógyszer. Én még csak most ismerkedek a zenéjével és nagyon tetszik.
2018. febr. 2. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem "nem fogadta el a bőrszínét", hanem vitiligója volt, ami miatt valahogy így néz ki az ember bőre: [link] ő meg úgy volt vele, hogy inkább lesz akkor teljesen fehér a bőre, mint foltokban. A személyiségének a furcsaságait meg nagyrészt be lehet tudni a gyerekkorának. Azért az embernek az egy trauma, ha gyakorlatilag nincs gyerekkora az állandó próbák meg fellépések miatt. Tudom, a tesói más emberek lettek, de meglepne, ha valami módon nem hagyta volna rajtuk a nyomát az a korszak - nehéz viszonyítani, mert ugye sose lettek olyan híresek, mint Jacko.
2018. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Első válaszoló : nem Jacko (ez a gúnyneve volt!) esetleg MJ, Mike, Michael vagy stb.

A Vitiligóval helyesen fogalmazott...

Gyógyszerek közül csak altatót használt, met sokszor nem tudott aludni.

Mire lennél még kíváncsi? Mike tehetségesebb és kreatívabb volt testvéreinél, ő írta zenéit, ő koreografálta táncait, és ő rendezte részben a klipeit is...

2018. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Minden érdekel róla! Életrajz, cikkek, de nem búlvár, vmi komolyabb, blikk nekem nem hivatalos. És csak magyarul, egyelőre nem túl jó az angolom.

Olvastam, hogy pár tesóját és a szüleit kizárta a hagyatékból, miért?

2018. febr. 2. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
"Mire gondolt a költő?"
2018. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is ajánlanám a Moonwalk c. életrajzi könyvét - itt mindent megtalálsz gyerekkoráról és fiatalkoráról

A hagyatékról nem tudsok nyilatkozni... Egyes források szerint megrendezte halálát (ebben hiszek én is) nyomós dolgokkal van alátámasztva, ha érdekel írhatok erről is.. Állítólag Michael és családja eladósodott és ezért egy ideig eladó volt Neverland-i birtoka de tavaly év végén a rajongók nem kis öömére bejelentették, hogy a Neverland ranchot átalakítják múzeummá, így szerintem csak kellett maradjon a Jackson kasszában pár milla.

2018. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szívesen olvaslak! Megrendezte volna halálát??? És ennyi idő alatt nem derült ki? G
2018. febr. 3. 13:00
 7/9 te te te ***** válasza:
100%

jeess! bben segithetek! itt van nem keves oolvasnivalo, es ez megbizhato forras, olyan herodotosz-fele iras, tudod, hoyg mindent leir, es megjeloli a forrast.: [link]

es emberek, azert annyira ne legyu nk mar hulyek! mi az hogy vki megrendezi a halalat..nevettseges, mondhatom.

2018. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezt mindenképpen olvasd el és akkor rájössz, igen lehetséges, h megrendezte a halálát:

[link]

2018. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 te te te ***** válasza:
hogy lehet valakinek ilyen szurrealis a vilagnezete..
2018. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!