Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akkezdet Phiai - Miért most?

Akkezdet Phiai - Miért most?

Figyelt kérdés
Miről szól szerintetek ez a zene? :D Akármilyen hosszúságú elemzést elolvasnék :D Esetleg ez a zene már reflektál valami nézeteltérésre is a két zenész között? Vagy nem nézeteltérések miatt jött ki Újoncnak legutóbb "szóló" albuma?

2019. júl. 15. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Félelmetes mikor egy faék egyszerű zenébe is bele akar a sok álértelmiségi magyarázni valamit.
2019. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pukkadj ki mint a lufi xd
2019. júl. 16. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallgatok ilyet, persze hallottam már a nevüket, de fogalmam sincs milyen nézeteltérés lehet kik között.

Ez egy elég általános és nyilvánvaló tényállás arról, hogy a popszakma (ez esetben minden ami könnyűzene) még talán soha nem került ilyen messzire a kifejező alkotástól mint most, és hogy az ipar, a profizmus, hogyan öli meg a dalszerzés valódi lényegét. Ez a szőveg szerintem erről szólna és mindarról ami a zenén kívül hasonló kiüresedésen megy keresztül. Szólhat ez akár konkrét személynek is, de szerintem ez mindenkire igaz. Az van, hogy annyi pénz van most a "szórakoztatóiparban" amit halandó ember nem képes visszautasítani, még a kőgazdagok sem, nemhogy itt ebben az országban bárki. Tényleg kilóra megvették az előadókat, mind egy szálig, és hát még csak hibáztatni sem lehet őket ezért. Sajnálni igen, mert azok akik a zene miatt kezdtek zenélni, azoknak ez ugyan olyan szar, mint mondjuk nekem végignézni ezt.

2019. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!