Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A goa (vagy úgy alapból a...

A goa (vagy úgy alapból a techno) zenét hallgatják/ élvezik nem drogosok is?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 03:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is a goa nem techno, hanem psytrance. A techno-n kb ilyen zenét érts : https://www.youtube.com/watch?v=v6L4dJGG_RU a lájtos zenék amiket technonak neveznek, szintén nem az, csak valami kis lájt elektronikus muzsika.

Vannak akik élvezik, elhallgatják drog nélkül is, viszont ha egy ilyen buliba elmész, annak általában alapkelléke az ecstasy. Én már rég nem voltam buliba, viszont ennek ellenére élvezem józanul is, illetve betépve úgyszintén (fü hatása alatt). De vannak egyébként akik bulikban sem rosszalkodnak, de ők szerintem a kisebb réteg.

2019. júl. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Metált meg csak a balhés emberek...

A punkot csak az anarchisták

A kalszikust meg a 95 évesek

2019. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze. És ez baromi nagy tévhit. A drog minden társaságban ott van. Én rockmaratonon kerültem bele a füvezésbe, ott mosholtam bespeedezve Mayhemre fiatal koromban. Aztán ismertem meg az elektronikus zene szépségét a goát azután a psytrance-t. Azóta felnőttem, dolgozó ember lettem, az élményeim pozitív hatással voltak rám. Egyáltalán nem élek semmilyen szerrel. Nyáron viszont mindig ellátogatok Ozorára, ott kiengedem a fáradt gőzt, kicsit rosszalkodom és utána felfrissülten térek vissza az életbe.

Lehet a hétköznapi embernek ez jön le egy fesztiválból, hogy a rockerek részeg disznók, az elektronikus rendezvényre látogatók, meg narkósok. De az ilyen helyeken az ember általában az extrém eseteket látja, mert az emberek többsége azért megy, hogy kiélje magát, elfeledkezzen önmagáról és a világról egy kicsit és ne azon agyaljon, hogy milyen kötelezettségei vannak.

2019. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kár lenne tagadni, hogy ezek tipikus "drogoszenék", de igen, ismerek embereket, akik nem használnak semmit, mégis ott vannak ilyen bulikon és ugyanúgy élvezik, mint a többiek akik a plafonon vannak :)
2019. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!