Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legrosszabb dal amit...

Melyik a legrosszabb dal amit életedben hallottál?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiro, pixa, lil g, stb. ezek nekem mind a trágyadomb mélyén vannak.
2019. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Reggel hét óra, felkelek, mert frissnek kell lennem. Lemegyek a földszintre, ahol megkeresem a tálamat és töltök bele müzlit. Látom, ahogy az idő szalad megállás nélkül; mindenki rohan. Nekem is el kell érnem a buszomat, így elindulok a buszmegálló felé. Meglátom a barátaimat egy kocsiban az első és hátsó üléseken is. Hova üljek? – merül fel bennem a kérdés.


Péntek van, péntek. Elengedem magam, mindenki várja már a hétvégét.

Péntek van, péntek. Elengedem magam, mindenki várja már a hétvégét.

Parti van, bulizunk! Parti van, bulizunk! Móka, kacagás, vidámság – várom már a hétvégét.


7:45: az autóúton megyünk, jó gyorsan haladunk. Bárcsak elrepülne az idő.. Gondolj a lazulásra, a kikapcsolódásra, tudod, mi vár rád! Ki kell bírnunk addig. A barátom kitart mellettem, juhé! Ki kell tartanunk, ugye most már tudod. Első ülések, hátsó ülések.. el kell döntenem, hova üljek?


Péntek van, péntek. Elengedem magam, mindenki várja már a hétvégét.

Péntek van, péntek. Elengedem magam, mindenki várja már a hétvégét.

Parti van, bulizunk! Parti van, bulizunk! Móka, kacagás, vidámság. – várom már a hétvégét.


Tegnap csütörtök volt, ma péntek van (bulizunk!). Annyira izgatottak vagyunk, annyira izgatottak vagyunk: ma bált tartunk! Holnap szombat van, és aztán vasárnap. Nem akarom, hogy ennek a hétvégének vége legyen!


F. R, Fekete Rebeka!

Annyira lazul az első ülésen, hátsó ülésen..

Én vezetek, haladok. Gyors sáv? Sávot váltok egy kocsival alattam! Totyorog előttem egy iskolabusz, alig halad. Üvölteni akarok: péntek van Hétvége! Jól fogjuk érezni magunkat, gyerünk!


Péntek van, péntek. Elengedem magam, mindenki várja már a hétvégét.

Péntek van, péntek. Elengedem magam, mindenki várja már a hétvégét.

Parti van, bulizunk! Parti van, bulizunk! Móka, kacagás, vidámság. – várom már a hétvégét.

Péntek van, péntek. Elengedem magam, mindenki várja már a hétvégét.

Péntek van, péntek. Elengedem magam, mindenki várja már a hétvégét.

Parti van, bulizunk! Parti van, bulizunk! Móka, kacagás, vidámság. – várom már a hétvégét.

2019. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vv zsófi - rágógumi
2019. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok volt főleg az újabb számok közül pl disco, mulatós meg néhány pop szám. Az utcára nyílik a kocsmaajtó mulatós verzióját tuti hogy mégegyszer nem bírom meghallgatni énekórán mert akkor folyamatosan az fog járni a fejemben és nem a Depeche Mode.
2021. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!