Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én gondolom azt, hogy a...

Csak én gondolom azt, hogy a legrosszabb dolog ami a magyar zenevilággal történt az elmúlt pár évben ByeAlex, Hiro, Nemazalány, LilG, Missh. Stb előadókhoz köthető?

Figyelt kérdés
A fiatalok körében tényleg erre van igény? A mai nap hallottam Pápai Joci és Missh(teljesen autotuneolt hanggal) közös számát egy népszerű rádióban és leesett az állam,hogy már ilyen trasht is leadnak.

2019. jún. 15. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Az aututune meg mumble rap globálisan lett népszerű, ezek az emberek csak betöltötték az addigi üres helyeket. Ha nem lett volna igény rá, nem tudtak volna befutni sem, és eltűnnek a süllyesztőben elég gyorsan. Nem az előadókkal van a baj(od), hanem az emberekkel akiknek más az az ízlése mint a tiéd, és olyan műfajt tettek mainstream-mé ami neked nem jön be.
2019. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése, hallgassa azt amit. Én a dubstepet a mai napig nem tudom hova tenni, pedig azt is sokan szeretik. Hát fene a gusztusukat, van ilyen.

Én zenét töltök a mobilomra és azt hallgatom ha nem akarok nekem nem tetszőt. Vagy kinyomom a rádiót/más adóra váltok ha egy nem kedvelt előadó csendült fel.

2019. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
A magyar zenevilággal a fideszes befolyásoltság végzett! Az, hogy dalversenyeken CSAK olyan indulhat, aki fideszhez köthető az nyírja ki a magyar zenevilágot. Meg az, hogy a fideszes önkormányzatoknak kötelezően ki van adva, hogy mely zenekarokat, zenészeket kötelező meghívni és melyeket nem szabad! Na ez a legrosszabb, ami a zenevilággal történik!
2019. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 évesen nem tartom maradinak magam. Követem a mai zenéket,itthon is valamennyire. Csupán az felfoghatatlan,hogy autotune nélkül ezek a sztárok nem képesek alkotni semmit.Semmi hanggal adják el magukat es zabálják őket,fizetnek értük. Alex esetében más,bár én őt sem tartom nagy énekhangnak..Ez nincs rendben nálam,főleg mivel zenét tanulok. (és nem féltékenység beszél belőlem még ha annak is tűnik,mert sosem vonzott,hogy népszerű legyek vagy pénzt keressek ezzel,csak hobbi)
2019. jún. 15. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Előtte meg ment a Busta féle trash... Előtte meg az sp meg a fluor... Mindig volt valami, mindig lesz is.

Jönnek, mennek.

2019. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legrosszabb dolog, ami a magyar zenevilággal történt, az a lassan félévszázada történt brutál lemaradottság, és abból fakadó teljes irrelevancia.
2019. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó válaszolónak van igaza. Mindig voltak/lesznek felkapott amcsi vagy bármilyen külföldi előadók akiknek lesz egy olcsó magyar koppintása a lemaradottság miatt. De ez igazából mindennel így van. Mivel a magyarok 90%-a nem tud angolul vagy nem követi a fejlett nyugati trendeket lesz az a 10% aki igen, és ők ezt kihasználva tökéletesen lemásolják a külföldön már befutott tartalmakat ami itthon is természetesen hatalmasat fog robbanni. Nagyon kevés eredeti tartalomgyártó van itthon, csak most fejből szinte minden magyar szarra tudnék egy külföldi megfelelőt. Ja és természetesen a magyarok véletlen sem használnak forrásmegjelölést vagy akármit, simán eladják azt a saját ötletükként, lásd Tibiatya aki minden lopott 9gages mémre rárakja a saját kis fos vízjelét mintha azt kajakra ő szarta volna. Paul street meg konkrét videókat lopkod a BizarreHub-ról, aztán fel van háborodva amikor le copystrikeolják a csatornáját. stb. Lilg-éktől is biztos lehetne ilyeneket mondani, csak nem hallgatok ilyen szart, hogy megtudjam mondani kitől csórta. Amerikában most nagyon megy a Billie Elish, gondolom hamarosan jön az olcsó magyar változata is.
2019. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Az a szám a-Te vagy a békém-nem autotuneolt, hanem eredeti hanggal megy, a a Joci és a Missh hangja tényleg ilyen, én ezt tudom.

És egyik se külföldi-majmolás/koppintás, hanem normál stílus, és nem is trash, hanem irigylésre méltó tehetség. Én a felsoroltak közül mindet szeretem, Byealexet, Missh-t a szexi hangja miatt...



De a legnagyobb rajongásom LilG és Hiro felé irányul, úgy tetszik ahogy énekelnek, mert jól énekelnek, szuperek.



23/nő

2019. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
A fiatalokat eligénytelenítik zeneileg. Nagyon primitív szövegeik, a drogok, piálás, prostik háromszögben mozog leggyakrabban.
2020. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lilg tenyleg a legalja suttyo
2021. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!