Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárra milyen...

Elektromos gitárra milyen midi kontrollerek vannak? Egyáltalán hol lehet olyat vásárolni, milyen néven?

Figyelt kérdés

Egy elektromos gitáromra szeretnék valahogy számítógépes szoftveren keresztül egy hangszert kiválasztani, és amit én lejátszok a gitáron, a kiválasztott hangszeren szólal meg a hangszórón keresztül. Ha jól tudom midi átalakítóval meglehet csinálni.


Van más neve? Hol lehet megbízhatót venni?



2019. júl. 20. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de kétlem hogy van olyan jó mint ha billentyűs midi kontrollert használnál. Tanulj meg sztem zongorázni nem nagy cucc. 10 év alatt abszolválni lehet egy normális szintet.
2019. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

MIDI hangszedőnek is hívják,nem tudom Mo-n hol lehet kapni.Fisherman TriplePlay különféle változatai,

vagy Roland GK-1, GK-2, GK-3, de ezekhez még kell GR-55.

Esetleg vehetsz Boss GP-10GK-t GK-3-mal,amelyik olcsóbb,annyira nem néztem utána.


Kipróbálhatod a MIDI Guitar 2-t,ez egy plugin csak,de olcsóbb mint a többi,sima audióból MIDI-t csinál.


Vagy Reaper-ben ReaTune-on keresztül bármilyen MIDI VSTi-t,de ezzel egyszerre csak 1 hangot tudsz feldolgozni,nincsenek akkordok.


Utolsót próbáltam,működik,lehet pontosabb egy jobb hangkártyával/hangszedővel.

De ezt a legkönnyebb kipróbálni, és még ingyen is van.

2019. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!