Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen eszközök kellenek...

Milyen eszközök kellenek ahhoz, hogy otthon jó minőségben fel tudjak énekelni egy számot?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek még ezekhez a technikai dolgokhoz, de írtam egy számot, már megvan az alap és szeretném felénekelni. Meg lehet otthon csinálni viszonylag jó minőségben? Ha igen, mik kellenek hozzá? Vagy muszáj valami stúdiót keresnem?
2010. júl. 11. 14:02
 1/1 anonim válasza:
hát figyu..attól függ mennyire jó minőségű...csak úgy magadnak szentem elég otthoni felvétel...de ha mutogatni szeretnéd h ilyen meg ilyen ötleteid vannak bandát kereael v tudom is én akkor jobban jársz a stúdióval. bátyóm játszik együttesbe(hegyalja juli 15 ):D bocsi:$ amm otthonra mikrofon keverőpult(sem árt de nem olyan lényeges szentem) aztán erősítő...meg egy gép
2010. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!