Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megbocsásson?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Elősször is lány vagyok és a barátnőm is. Mindketten 18 alatt.

Nagyon a kapcsolatunk elején voltunk és én elbizonytalanodtam, hogy biztos helyes e, felmerem e őt vállalni, őt akarom e egyáltalán stb stb.

Két hétig nem írtam neki, nem beszéltünk.

Most rájöttem, hogy baromira hiányzik vele minden, nem akarom elveszíteni és bárcsak jobban figyeltem volna rá és nem történik meg az a két hét. Nagyon közvetett és szótlan velem, egyértelműen haragszik és rosszul élte meg, hogy leszartam őt..

Nem tudom mit tegyek, hogy visszakapjam.. tudnátok segíteni a véleményetekkel? Ti mit csinálnátok az én és az ő helyében?



2019. júl. 25. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki hogy szereted, hianyzik, es bar nem tudtad mit akarsz, de ez a ket het arra jo volt hogy rajojj ot akarod...


Egyenes oszinte ut a legjobb.

2019. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Énekeld el ezt neki, bombasiker :D


https://www.youtube.com/watch?v=TdOe3N2fg9w


Na jó, viccet félretéve az a baj, hogy itt most nem te döntesz, hanem ő. Meséld el neki, miért gondoltad ezt - őszintén, nyíltan. Aztán neki kell eldönteni, hogy megbocsát-e... Sajnos!

2019. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 B25 ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy vissza nyerd a bizalmát idő kell és hogy lássa hogy komolyan gondolod. Lassan közeledj, próbálj újra az élete része lenni, beszélni vele, találkozni. Kedveskedj apróságokkal, nem feltétlenül tárgyiakkal. És elsősorban beszéljétek meg hogy mi is történt. Nem jó ha bármelyikőtökben tüske marad, a legfontosabb a kommunikáció! Sok sikert!
2019. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Edina Lázár22 válasza:
100%
Legyél vele őszinte, mond el, hogy miért történt ez, és hogy "bármit megtennél, hogy visszakapd". Meg azt is mond el, hogy mit érzel iránta.
2019. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Abody ***** válasza:
Szerintem fontos őszintén beszélned vele, hogy milyen kételyek meg egyéb dolgok miatt zártad ki erre az időre. Ezek az érzések sajnos előfordulnak queer közösségben, legjobb őszintén beszélni róluk, és tovább fejlődni, mint ember.
2020. szept. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!