Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsaltam a párom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a párom mit tegyek hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
6 hónapig csaltam egy barátjával,egyszer rá kérdezzett de nem akartam neki fájdalmat okozni + féltem hogy felpofoz így tagadtam mindent de most kiderült minden.Mit kell tennem ahhoz hogy megbocsásson?Ha nem csak éltélő válaszokat kapok azt köszönöm.Tudom hogy nagy hibát vétettem de nem tudom megnem történté tenni.
2018. aug. 31. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
már ribi maradsz
2018. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Növessz gerincet és ásd el magad. Ez a hajó már elúszott. Minek akarod, hogy megbocsásson? Hisz úgyis csaltad orrba-szájba, akkor most nem mindegy, hogy haragszik, vagy nem?
2018. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyetek be egy nőt harmadiknak!
2018. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert rájöttem hogy idióta vagyok és szeretem minden tettem ellenére
2018. aug. 31. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

ezt semmivel nem lehet helyrehozni.

ennél nagyobb árulás nem nagyon van.

habár de igen az ami az éberség című filmben csinál a csaj az még nagyobb árulás.

2018. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy következő életben...
2018. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szereted. Ha szeretünk valakit, akkor nem hempergünk mással. Ezt a kapcsolatot elcseszted és egy életre megbélyegzett téged. Rohadt ringyó vagy az ő és mindenki más szemében is. Felejtsd el, kotródj szépen el az életéből...
2018. szept. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha EGYSZER félreqrsz még talán, de fél évig folyamatosan?
2018. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én soha nem bocsátottam meg
2018. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Érdemes elgondolkozni mi vezetett megcsaláshoz. Légy vele őszinte, vallj be mindent, azt is hogy megbántad Aztan kettőtökön áll. Ha ő ugy dönt, hogy ad mégegy esélyt akkor nehez időszak áll előttetek. Nem lesz könnyű a bizalmat vissza nyerni, de nem is lehetetlen. Nem tudod meg nem történté tenni, de idővel ha elég türelmesek vagytok es ha mindketten akarjátok ezt a hellyére kerul minden. Ha neked őt szánta a sors a tied marad :)

Érdemes ám elgondolkozni, hogy tényleg akarod e még ezt a kapcsolatot mert fél év az nem kevés idő. Van gyerek vagy valami ami miatt nem léptél ki?

2018. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!