Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehetett nála ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetett nála ez a pálfordulás?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy egy srác hetekig tök rendes volt velem, találkozgattunk, beszélgettünk messengeren. Aztán a napokban egyik percről a másikra megvàltozott, leírta hogy nem èrez irántam semmit, Aznap már nem írt vissza nekem, másnap viszont már másképp viselkedett, azt mondta bejövök neki, csak magam miatt nem akar velem összejönni. Részletezem privátba ha érdekel valakit.

Szóval szerintetek mitől változott így meg? Mert én már nem tudom hova tenni :( 18L, 20F



2019. júl. 29. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, bármi lehet. Akár mentális gondok is, de lehet csak úgy tűnt egy másik lánnyal jobban alakul neki, aztán mégse, így visszakanyarodott.


Leírta hogy nem érez semmit, itt kell akkor abbahagyni. Alapból is ez a hirtelen váltakozás nem túl jó előjel, érdemes figyelni az ilyenekre, hogy később ne fuss bele nagyobb pofonba.


Magadra gondolj, és hogy ha már most így bánik veled, mik lesznek később. Mi lesz ha heti szinten csinálja majd ezt? Nincs értelme szenvedni olyanért, aki nem becsül.

2019. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát most nem azért, hogy elvegyem a kedvedet az egésztől, de szerintem több lánnyal is beszélget egyszerre. Lehet, hogy komolyra fordultak a dolgok a másik csajjal, és ezért akart lerázni, de aztán meg összevesztek kicsit, és rögtön visszament hozzád. Tudom, hogy ez így elég hihetetlenül hangzik, de nem egy ilyen esettel találkoztam már, szóval nem kizárt.
2019. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!