Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók mivel...

A kormánypárti szavazók mivel indokolják hogy a fidesz balliberális pártból keresztény-konzervativ lett?

Figyelt kérdés

Balliberáliskent kezdtek, meg 2000ben is orban a liberalis internacionale elnöke volt.

A kdnp-t folyamatosan olyannal illették, hogy csuhasok térdre imára.liberalisabbak voltak mint az szdsz



2019. febr. 6. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Semmivel nem indokolják, mert a szavazóik ugyanilyen köpönyegforgatók.

Nézd meg a Kárpátiát, nagy magyarként verték mindig is a mellüket meg "haza nem eladó" meg mittudomén, erre beállnak egy olyan pár mögé akik miatt százezrek hagyják itt az országot, akik a magyar embereket az árokba lökik, és akik miatt kihal lassan a nemzet, közben meg magyar állampolgárokat senkizgetnek le, mindezt úgy hogy ők állítólag "Nagymagyarok". A fideszeseket nem az érdekli hogy éppen aktuálisan, adott percben órában milyen oldali a párt, hanem hogy kellően elvtelenek legyenek, és elég csurranjon-cseppenjen a kétes üzleteikből. Itt libsiznek közben az imádott pártjuk 15-20 éve a legnagyobb libsi párt volt az országban, a szeretett Viktorukkal az élen.

2019. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Megjött az eszük.
2019. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
44%
Azt szokták írni hogy "te sosem változol?" vagy "megjött az eszük" meg ilyeneket
2019. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

"Fiatalok voltak és kellett a pénz."

"Megöregedtek és megjött az eszük."

2019. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
A Fidesz se nem keresztény se nem konzervatív.
2019. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Változik a világ,és nem az fog alkalmazkodni az emberhez.

Pár éve az mszp karanténba zárta volna a jobbikot,most meg a karjaiba zárja.

Az érdek megpörgeti a köpönyeget.

Na de ennyire?

2019. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Én nem vagyok ugyan kormánypárti szavazó, de nem is gondolom, hogy más lenne, mint volt a Fidesz. A kommunikáció, a külsőségek, a máz az igen, de a gazdaságpolitika, vagy a szociálpolitika az se nem keresztény, se nem konzervatív, pontosan olyan neoliberális, mint pl. Franciaországban, vagy Németországban. Mellesleg a "balliberális" fogalmát elég nehezen tudom értelmezni, a kettő eléggé kizárja egymást.
2019. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Hiába a hiszti az akkor is tény marad, hogy normális ember változik idővel.

Te talán ugyanazt gondolod a világról, ugyanazokat a dolgokat tartod fontosnak, mint 20 évesen? Én kb. a fidesszel egy korosztályban vagyok. A rendszerváltáskor egyáltalán nem érdekelt sem a család, sem a vallás vagy hit, hiszen éppen egyetemista lettem és mivel soha nem volt körülöttem sem templomba járó, sem hívő ember, fogalmam sem volt róla mi is az. Tanultam vallástörténetet és ennyi, elfogadtam, hogy másoknak ez valamiért fontos.

Aztán gyerekeim lettek. Felelős lettem másokért, az egész világom megváltozott. Már nem az ÉN volt, hanem a MI és nem az volt a legfontosabb ami a jelenben nekem kellett, hanem ami az ő jövőjüket jelentette. A gyerekem születésével megtapasztaltam azt, amit addig nem értettem, hogy van valami, ami sokkal több a kézzel fogható világnál, megéltem, hogy lett hitem. Nem lettem templomba járó, de hiszek.

A fiataloknak másmilyennek kell lenniük, mint az idősebbek, ez az élet rendje.

Ahogy a mondásban van: ha 60 évesen ugyanolyan vagy, mint voltál 40 vagy 20 évesen - akkor elvesztegetted az életedet!

2019. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tehát köpönyeg forgatás kell és balliberálisozni miközben épp azokkal az elvekkel került be a parlamentbe viktorka :D

És érdekes h akkor nem volt baj balliberálisnak lenni de most baj és az is az aki amúgy pl jobbikos :D


Fuhhh ezek tényleg birkák és mindenre van egy gyenge lábon álló magyarázat.


A politika nem arról szól h 10-20 évente megvaltoztassuk a mottonkat.

Orbán épp az lett, aki ellen 30 éve harcolt.... Diktatator

2019. febr. 6. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

#9

Tökéletesen megmutattad nem csak azt hogy semmit nem értettél meg abból amit leírtam, meg azt is, hogy nem is akarod megérteni.

Ha valaki 2014-ben még azzal kampányol, hogy a fidesz össze fog állni a náci jobbikkal amitől pontosan olyan náci lesz, közben hangoztatja, hogy a jobbikkal soha semmiben nem hajlandóak közösködni, majd 2018-ban már összefogást hirdet ugyanezzel a jobbikkal és mentegeti a pár hónappal korábbi karlendítését, listázást - na, az a köpönyegforgató, elvtelen gazember.

Aki 2 évtized alatt egy 5-6%-os pártból létrejött, 2,8 milliós szavazóval rendelkező néppártban már nem ugyanazt mondja, amit a rendszerváltás előtt és az első parlamenti ciklus első éveiben gondolt a világról, az meg változott. Nem kis különbség! Csak szándékosan nem veszel róla tudomást, pedig egyértelmű.

2019. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!