Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet meglepni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet meglepni egy rómantiára vágyó lányt? Ötletek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 13:25
 1/8 A kérdező kommentje:
*Romantikára
2019. júl. 31. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem a romantikát, szóval az alábbiak tudnának levenni a lábamról:


- egy szerelmes vers (ha nem is tehetséges a srác, aki írja, de látszik az akarat és idő, amit rászánt, akkor is gyönyörű ajándék)

- szerezne egy vásznat, és arra kivetítve néznék meg egy filmet este, távol mindentől

- kincskeresés (hagysz neki egy nyomot, amit meg kell fejtnie, így eljut még egy nyomig, még egyig, majd végül megtudja, hova és mikor kell mennie, ahol te fogod várni, az már rajtad áll, hogy mi lesz a kincs)


18/L

2019. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ jöhet még
2019. júl. 31. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Kirándulás, ebéd a Dunán, valahol Esztergom környékén(kis hajó, harmonikás játszott). Nekem nagyon bejött. Igaz, rég volt.
2019. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Mikor haza megy vagy átmegy hozzád,akkor te olyan kajával várod,amit te csináltál (nem vettél)és még meleg.Akár hozzá bor vagy valami olyan üdítő amit ő is szeret!Még feldobhatod virágokkal az asztalon!


Mikor megvacsoráztatok elmentek eggyütt fürödni,ahol gyertya világítja meg a kádat,majd beviszed őt a virágszirmokkal díszített ágyra és hát örültök egymásnak!😏😅😂hidd el nagyon fog örülni!Remélem tudtam segíteni!

2019. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat az utolsó a lég pontosabb😂, de szívesen várok még ötleteket
2019. júl. 31. 14:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még ötlete légyszi írjon
2019. júl. 31. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Romantikával
2019. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!