Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a barátomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat és valami nagyon cuki dologgal szeretném meglepni, tudnátok segíteni ebben?

Figyelt kérdés
szerelem,ajándék,cuki,meglepi,szeretet

2018. aug. 21. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki plüssöt,az elég cuki.
2018. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg meztelenül az ágyában.
2018. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy kort írhatnál mondjuk. Én így 19 évesen a legjobban egy láda sörnek örülnék, de hát kinek mi.
2018. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy barátnődet szerveszd be és szopjátok le ketten, élvezni fogja :)
2018. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus plazacica... "Cukiii"
2018. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csinálj neki egy naplót; dekoráld ki az egészet matricával, meg mindenféle fényes szalagokkal, meg csillogó flitterekkel, meg amit még találsz, te is rajzolhatsz bele, meg teleragaszthatnád cuki képekkel, meg lelkesítő meg vicces idézetekkel.

Amúgy van ilyenből ilyen kocka is, most nem tudom, mi a neve; de itt most beírtam ezt, hogy gift cube diy

youtube.com/results?search_query=gift+cube+diy

Van ott magyar nyelvű videó is a találatok között.

2018. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Ja és bevonhatnád még valami pihe-puha bársonyos anyaggal, meg ilyen csillogó ilyen csillámporfestékkel is csinálhatnál rá esetleg ilyen csillagos mintákat, hogy kivágsz egy csillogó formát papírból , és akkor a csillag alakú sablont (a lyukas részét, ahonnan kivágtad a csillagot) telefújkálhatnád ezzel a csillogós festékkel, meg zselés tollal lehetne ezt inkább csinálni, ilyen csillogó alkoholos tolakkal, ami ilyen fényes van belőle ezüst is meg arany, de van rózsaszín, piros, zöld, stb. Meg ilyen üvegmatricafestéket is tehetnél rá, csak arra vigyázni kell, hogy ne tapadjon át máshova, ha egymásra pakol pl több könyvet és az is köztük van, meg különféle mintákat vághatnál ki színes papírból.
2018. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*Annak a doboznak surprise box, vagy explosion box, vagy exploding box, vagy mystery box a neve asszem

Arra is festhetnél mindenféle szép dolgokat, vagy bevonhatnád valami fényes papírral, vagy vannak ilyen kreatív boltok, azokban lehet ilyen fából faragott pici betűket is venni; meg pl ha naplót csinálnál ,akkor annak lehetne egy gyöngyös könyvjelzője , hogy felfűzöl valamire gyöngyöket, és akkor azt valahogy odarögzíted.

2018. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most tényleg ennyire gyerekes vagy kérdező?Döntsd el hogy mit vegyél neki,mi nem ismerjük a te pasid,úgyhogy ezt neked kell megoldani!

A plüss az nem rossz ötlet #1,talán elfér kettejük között az ágyban. :'D

2018. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszóknak,a többiekről pedig inkább nem is nyilatkozom
2018. aug. 22. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!