Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért fogják mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért fogják mindig a barátnőjük pártját, függetlenül attól, hogy kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval úgy általánosságban, gimisekről legyen szó. Van egy fiú és egy lány, akik párkapcsolatban vannak, de mondjuk a lány csinál valami hülyeséget, amivel mélyen megbántja a srácot. Nem beszélnek napokig, kerülik egymást a suliban is. A lány a barátnőjével/nőivel amikor beszél erről, akkor a barátnők vigasztalják, hogy nincs semmi baj, mi itt vagyunk, stb. Nem mondják egyenesen meg neki, hogy hát te hülye vagy, kérj bocsánatot, tedd jóvá, stb.

Most nézzük a fordított esetet. A srác bántja meg a lányt. Mikor a barátjával (haverjával mielőtt valaki félreérteni) beszél róla, elmondja a haverjának, hogy mi történt, erre a haverja nyíl egyenesen a szemébe mondja, hogy hát te k*b*sz*t hülye vagy, vegyél virágot, keresd meg és hozd helyre. Nem kezdi el nyugtatgatni, hogy jaj semmi baj, stb.

Mindkét eset előfordult már velem, én a srác vagyok a sztoriba. Volt már, hogy lány bántott meg, erre a barátnői az ő pártját fogták, amikor meg én voltam hülye a legjobb barátom egyenest megmondta, kaptam tőle egy gyors kis fejmosást.

Szóval ez miért van szerintetek? Hogy a lányok akkor is barátnőjük pártját fogják, ha ők is pontosan tudják, hogy nincs igaza.

Lehet picit zavaros, bocsánat érte.



2019. aug. 1. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

En lany vagyok, es az en barataim mindig lecsesznek/ramszolnak, es en is oszinte vagyok veluk.

Szerintem annak a lanynak kamu baratai vannak, akik azt mondjak csak amit a lany akar hallani.

2019. aug. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha a büdös életbe nem fogtam a barátnőm pártját ha tudtam,hogy hülyeséget csinált. Abban az esetben ha bántotta a másik felet , és véget akart vetni a kapcsolatnak, támogattam, mert úgy gondoltam mindkettőjüknek jót tesz, és ebben az estben igenis azt mondtam neki,hogy minden rendben lesz, azért mert véget vetett a szenvedésnek. Míg például miután engem elhagyott a pasim vissza hallottam,hogy sok barátja veregette a hátát,hogy ügyes vagy, biztos nem halt bele, minden rendben, jól leszel. Szóval ez cseppet sem egy "lányos tulajdonság" mert a fiúk is csináljá ezt. Hogy te nem látod vagy nem akarod ezt látni, attól még úgy van. Ember függő és nem nem függő.
2019. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Erre a válasz az, hogy nők. A legtöbbjüket meg se próbáld megérteni, sokszor még maguk sem értik a saját elgondolásaikat. Vannak persze kivételek, és a férfiak között is vannak ilyenek, csak ugye az arányok másak.
2019. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Társaságtól függ. Én lány vagyok és mégis megmondom, ha hülyeséget csinál egy barátnőm. És fiúknál is működik ez, amit írtál. Nagyon sokszor van, hogy elszidnak mindennek egy lányt, úgy hogy azt sem tudják, hogy mi történt, vagy pedig tudják, hogy a fiú volt a hülye.
2019. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!