Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak születésnapjára? Most lesz 17 éves lassan egy éve vagyunk együtt esetleg valami ötletetek van vagy tudnátok jó ajándék oldalakat linkelni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerjük a barátodat, így elég nehéz.

Valamit írhatnál, mit szeret csinálni, mi a hobbyja, stb.

2019. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csicuki ***** válasza:
100%
A hobbijához kapcsolatos tárgyak mindig nyerők. Esetleg ha van közös hobbitok akkor ahoz.
2019. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám hogy a klisés sz@rokat került, és ajándékozz olyat amiből kiderül hogy 1 éve együtt vagytok... nem számít az ára, nem számít semmi, csak ami mögötte van. Írok pár példát.

Exem tudta hogy imádok enni, és a húsleves meg az oreos milka a kedvencem. Kinyomtatott egy papírra húslevest, és abba csomagolta a csokimat:D én olyan jót rég nevettem:D

Egyik srác mikor ismerkedtünk megtudta hogy még sosem kaptam rózsát, nem hozott még össze az élet romantikus alkatú pasikkal. Nem mondtam hogy akarok, de valahogy levette... Következő randira beállított egy szál rózsával, és annyira örültem neki hogy még most is megvan lepréselve.

Szintén exem tudta hogy imádom az illatát. Odaadta a nekem kedvenc pulcsiját, jól befújva, hogy "többet lehessen velem", ugyanis elég ritkán találkoztunk.

Írhatnék még jópárat, de te tudod hogy,mik azok az apróságok amivel igazán örömet tudsz okozni a barátodnak, mindenkinek vannak dolgai amiket nagyon szeret, és ha emlékszel ezekre az "elejtett pillanatokra" (pl hogy "imádom ezt a csokit" meg hasonlók), akkor mindenképp sikered lesz.

19L

2019. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászóló jól írt. brá nyilván a rózsaával nem vagy előrébb:D


Van kedvenc számítógépes játéka, esetleg youtuber,akit néz? Lehetne valami tárgy azokról. Pl olyna póló, egérpad, bögre,amin a kedvencük van.


vagy ha szeret olvasni(bár gondolom ez ritka.),akkor egy könyvet is vehetnél neki a kedvenc írójától. Ha szeret sörözni, jópofa korsót,plusz néhány különleges sört hozzá.

2019. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!