Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit vesz a párjának karácso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit vesz a párjának karácsonyra? Mennyi ideje vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Ha két hónapja vagyunk együtt és a barátom nekem azt a könyvet veszi meg amelyiket el szerettem volna olvasni és egy bonbont azt hogy vegyem? Nézegetett egy fülbevalót is de nem vette meg lehetséges azért nem vesz nekem egyenlőre ilyeneket mert még nem ismer annyira? Annak igazából jobban örültem volna mert egy baráttól nekem jobban esne egy ékszer, plüss vagy ilyesmi mint egy könyv :/

Utalhat ez valamire hogy csak egy ilyen átlagos dolgot vett?



2017. dec. 19. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet nincs ra pénze, vagy kíváncsi hogy ilyenniis dolognak is tudsz e örülni

Mi tobb mint egy eve vagyunk egyutt, egyutt is élünk ezert mas a helyzetünk, de en pl alsógatyat, pulcsit meg USB kábeleket veszek neki, amire szüksége van es hasznos, de mondom, ilyen friss kapcsolatnak mas a helyzet

21L

2017. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!