Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy lány aki nekem viszonylag bejön. Rám is szokott írni. Én is szoktam keresni általában a beszélgetések 2/3 át én kezdeményezem. Viszomt mikor rám ír, akkor kicsit olyan a beszélgetés, mintha én kerestem volna, és neki nem lenne kedve válaszolni. Félmondatokban válaszol, pedig ő kezdeményezte a beszélgetést.A lányt egyébként régóta ismerem, a nyáron le is hívott magukhoz egy elég piti dolig miatt Egerbe. Ott tök jól elbeszélgettünk, de semmi más nem történt.Mikor egy társaságbam vagyunk, akkor mindig jókat beszélgetünk, sokat mosolyog rám. Nekem kellene valahova elhívni? Szerintetek mit akarhat? 16/f
2019. aug. 11. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyereket
2019. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen próbáld meg elhívni valahová! Ha tetszik, illetve jól el tudtok beszélgetni, az már jó jel. Az, hogy ilyen fél mondatokban válaszol, ne vedd magadra. Lehet csak nem tud mit írni vagy elfoglalt, a lényeg, hogy élőben tudtok rendesen beszélgetni. Menni fog ez, hajrá!
2019. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 leti15 válasza:

Mi jelent, hogy viszonylag bejön?

Lehet ez egy taktika is arra, hogy jobban felhívja magára a figyelmet azzal, hogy azon gondolkozz, hogy vajon miért nem válaszol. De a másik véglet is előfordulhat, hogy csak barátként tekint rád. Mondjuk ha néha mosolyog is rád, inkább az előbbi.

2019. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked kéne elhivni!Lehet nem szeret neten beszélgetni,ez alátámasztja az is,h írtad h tök jól elbeszélgettetek élőben!Hajrá!;D
2019. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rmokus86 válasza:

Ha valaki a másikkal akar lenni az megoldja. Ha annyira fontos vagy-lennél neki akkor ő keresne, sőt kezdeményezne. Abból hogy loholsz utána (bőven nem kölcsönös ez már) nem lesz semmi jó.


Csajozz be és egyből kelleni fogsz neki ha foglalt vagy :D

2019. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!